krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

„Medal Europejski" dla SDH „Hala Mirowska" w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniu 4 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie odbył się finał XXV edycji „Medalu Europejskiego", przyznawanego od 2000 roku przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W jubileuszowej edycji „Medalem Europejskim" uhonorowano, należący do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, Spółdzielczy Dom Handlowy „Hala Mirowska".

Medal odebrał Bogusław Pieńkowski – pełnomocnik Zarządu „Społem" WSS Śródmieście i dyrektor SDH „Sezam" i „Hala Mirowska".
Oferowany w „Hali Mirowskiej", jak i na sąsiadującym z nią targowisku, bogaty wybór artykułów spożywczych, a w szczególności artykułów świeżych, znajdują uznanie nie tylko wśród stałych klientów, ale również wśród turystów. Ponadto dla wszystkich klientów „Hala Mirowska" jest atrakcyjnym obiektem zabytkowym, któremu poprzez rewitalizację i modernizację śródmiejska „Społem" WSS przywraca wspaniały wygląd.
Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą „Medal Europejski" jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Patronat nad tegoroczną edycją „Medalu Europejskiego" objęła jedna z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.
W tym roku również inne społemowskie spółdzielnie otrzymały „Medale Europejskie", a wśród nich były: „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim – za działalność handlową i „Społem" WSS Wola w Warszawie – za działalność handlowo-usługową oraz Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem" – za markę „Społem" w TVP.