krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

„Medal Europejski" dla SDH „Hala Mirowska" w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 17, czerwiec 2014

W dniu 4 czerwca br. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie odbył się finał XXV edycji „Medalu Europejskiego", przyznawanego od 2000 roku przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W jubileuszowej edycji „Medalem Europejskim" uhonorowano, należący do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, Spółdzielczy Dom Handlowy „Hala Mirowska".

Medal odebrał Bogusław Pieńkowski – pełnomocnik Zarządu „Społem" WSS Śródmieście i dyrektor SDH „Sezam" i „Hala Mirowska".
Oferowany w „Hali Mirowskiej", jak i na sąsiadującym z nią targowisku, bogaty wybór artykułów spożywczych, a w szczególności artykułów świeżych, znajdują uznanie nie tylko wśród stałych klientów, ale również wśród turystów. Ponadto dla wszystkich klientów „Hala Mirowska" jest atrakcyjnym obiektem zabytkowym, któremu poprzez rewitalizację i modernizację śródmiejska „Społem" WSS przywraca wspaniały wygląd.
Celem ogólnopolskiego przedsięwzięcia pod nazwą „Medal Europejski" jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Patronat nad tegoroczną edycją „Medalu Europejskiego" objęła jedna z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.
W tym roku również inne społemowskie spółdzielnie otrzymały „Medale Europejskie", a wśród nich były: „Społem" PSS w Grodzisku Mazowieckim – za działalność handlową i „Społem" WSS Wola w Warszawie – za działalność handlowo-usługową oraz Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem" – za markę „Społem" w TVP.