krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Bielsku Podlaskim nagrodzona „Orłem Agrobiznesu 2015"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: piątek, 17, kwiecień 2015

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku Podlaskim została nagrodzona „Orłem Agrobiznesu 2015". Nagrodę odebrała w dniu 18 marca br. prezes Zarządu „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim Antonina Turkowicz w towarzystwie zastępcy burmistrza miasta Bożeny Teresy Zwolińskiej oraz kierownika Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego Anny Wojciuk. Informację o tym wydarzeniu w dniu 30 marca br. opublikował „Kurier Poranny"- dziennik regionalny, co niewątpliwie wpłynie na ogólny wizerunek spółdzielni w mieście.

„Społem" PSS w Bielsku Podlaskim posiada wiele wyróżnień za efekty ekonomiczne i działalność społeczną. Wytypowanie jej przez burmistrza miasta do nominacji „Orła Agrobiznesu" spółdzielnia traktuje jako kolejne wyzwanie do poprawy sukcesu rynkowego, tym bardziej, że pierwsze udzielenie rekomendacji w roku 2011 było udzielone przez rządzącego wówczas obecnego burmistrza. Aktualnie spółdzielnia jest jedną z wizytówek Bielska Podlaskiego. Z faktu tego dumny jest burmistrz Jarosław Borowski podkreślający w swojej rekomendacji rolę „Społem" PSS jako liczącego się na lokalnym rynku pracodawcy. – Jednym słowem jest to bardzo dobra firma w pełni godna „Orła Agrobiznesu" – napisał burmistrz w swojej rekomendacji.
W dniu 6 lutego 2015 r. eksperci kapituły nagrody odwiedzili wybrane placówki handlowe spółdzielni i restaurację „Podlasianka". Przeprowadzili rozmowy z mieszkańcami na temat spółdzielni i jej produktów. Porównali ofertę i ceny z ofertą konkurencji. Zapoznali się z estetyką, wystrojem obiektów handlowych i jakością obsługi. W efekcie oceny ekspertów kapituły nagrody jest „Orzeł Agrobiznesu 2015" dla spółdzielni.