krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Wsparcie „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych dla VI Festiwalu Piosenki Angielskiej w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: wtorek, 12, maj 2015

W dniu 7 maja br. w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie odbył się VI Festiwal Piosenki Angielskiej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście, przy wsparciu Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich dla Dzielnicy Śródmieście oraz „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych.

Po raz kolejny dyrektor Przedszkola nr 14 Barbara Czekańska wraz z Radą Rodziców zaprosiła przedszkolaków i najmłodszych uczniów do udziału w tym festiwalu. Otwierając VI Festiwal Piosenki Angielskiej dyrektor Przedszkola nr 14 powiedziała o znaczeniu nauki języka angielskiego poprzez śpiew, recytacje i odgrywanie scenek rodzajowych.
W tegorocznych artystycznych zmaganiach wzięło udział 200 najmłodszych wykonawców. Występy zostały nagrodzone brawami i upominkami, które zapewniły organizacje współpracujące z Przedszkolem nr 14, w tym „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście i jej partnerzy handlowi. Ponadto partnerzy handlowi dostarczyli swoje flagowe produkty na organizowany poczęstunek. Swój udział w tym mieli: Coca-Cola, Hortex, Kart-Pak (Bakaliowa Kraina), Firma Cukiernicza MW Janczewscy z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Andrzej Smulski i Bożena Mastalerz, dostawcy warzyw i owoców, którymi wypełniony został „Kosz witamin".