krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Modernizacja dwóch sklepów przemysłowych „Społem” PSS w Olsztynie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 23, maj 2016

Pod koniec 2015 roku „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie podpisała umowę z poznańską hurtownią „Florentyna" w ramach przedsięwzięcia „Sklep patronacki" pod szyldem „Nela – dla Twojego domu".
„Florentyna", w ramach projektu, zaoferowała olsztyńskiej „Społem" PSS wsparcie finansowe na poprawę atrakcyjności punktów dystrybucyjnych (m.in. na regały sklepowe, witryny, materiały reklamowe).

W dniu 2 lutego 2016 r. został zmodernizowany i dostosowany do standardów ekspozycyjnych sieci „Nela" sklep Nr 26, przy ul. Kołobrzeskiej 18 w Olsztynie, następnie w dniu 29 kwietnia 2016 r. – sklep Nr 33 przy ul. Żołnierskiej 45 w Olsztynie.
„Nela – dla Twojego domu" to sklepy oferujące szeroką ofertę artykułów gospodarstwa domowego renomowanych marek. Nowoczesne, eleganckie sale sprzedażowe zaaranżowane zostały z myślą o klientach, którzy w jednym miejscu chcą znaleźć wszystko dla zaspokojenia swoich domowych potrzeb. W ofercie sklepów znajdują się elementy wyposażenia kuchni, łazienki, a nawet sypialni.
W otwarciu sklepów wzięli udział przedstawiciele poznańskiej hurtowni „Florentyna" oraz członkowie Zarządu „Społem" PSS w Olsztynie.
Liczba klientów, która do tej pory odwiedziła olsztyńskie sklepy „Nela" świadczy o tym, iż były to inwestycje oczekiwane przez mieszkańców.