krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu „Społem" PSS w Stalowej Woli

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 13, czerwiec 2016

W dniu 1 czerwca br otwarto, po kapitalnym remoncie, sklep nr 38 „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Stalowej Woli, przy ul. Siedlanowskiego. Koszt remontu oraz wymiany sprzętu w sklepie wyniósł około 250 tysięcy złotych.
Jest to już kolejna inwestycja spółdzielni w tym roku, po modernizacji sklepu na osiedlu Piaski i wyremontowaniu restauracji „Słoneczna".

Obecnie w spółdzielni trwają prace nad dwoma projektami modernizacji w przyszłym roku dwóch kolejnych placówek handlowych: sklepu „Justyna" przy ul. Poniatowskiego i sklepu „Lux" przy ul. Okulickiego.
Sklep „Lux", po przebudowie i modernizacji, zmieni się kompletnie. W tej chwili jest już jego wizualizacja i trwają prace projektowe przebudowy wnętrza i zabudowy nowej galerii, gdzie powstaną delikatesy „Społem". Sklep będzie mniejszy i będzie wykonany w konwencji eleganckiej. Będą obowiązywać w nim normalne, dobre ceny.
Z analiz wykonanych przez „Społem" PSS w Stalowej Woli wynika, że dochody zmodernizowanych delikatesów przy ul. Narutowicza po zmianach wzrosły aż o 40%. Ponadto z danych podawanych przy zakładaniu kart stałego klienta wynika, że z sieci handlowej stalowowolskiej „Społem" PSS korzysta coraz młodsze pokolenie. Dużą grupę klientów stanowią osoby w wieku 40-45 lat.