krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Tarnowska Spółdzielnia Spożywców otwarła Galerię „Żabno”

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014

W dniu 18 lipca 2014 r., w Żabnie, miała miejsce prezentacja Galerii „Żabno", należącej do „Społem" Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców w Tarnowie, w której udział wzięli: Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem", Roman Ciepiela – wicemarszałek województwa małopolskiego, Roman Łucarz – starosta powiatu tarnowskiego, Zbigniew Lustofin – zastępca burmistrza miasta Żabna, Burmistrz miasta Radłów oraz wójtowie okolicznych gmin.

Na okoliczność symbolicznego otwarcia Galerii „Żabno", zaproszenie przyjęli również właściciele firm handlowych, a także zaprzyjaźnione spółdzielnie„Społem".
W Galerii „Żabno" pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w dniu 19 lipca br. Jej uroczystego otwarcia w tym dniu, z przecięciem wstęgi, dokonali: Roman Łucarz – starosta tarnowski, Stanisław Kusior – burmistrz miasta Żabno i Marian Łaciak – prezes Zarządu „Społem" Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców, właściciel i inwestor.
Galeria „Żabno", o powierzchni 6.000 m², powstała na działce o powierzchni 2,20 ha i została wybudowana w ciągu 12 miesięcy. Na powierzchni prawie 2.500 m² znajduje się supermarket spożywczo-przemysłowy „Społem" Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców. W Galerii „Żabno" można także znaleźć różnorodną ofertę 25 sklepów i punktów usługowych.
„Społem" Tarnowska Spółdzielnia Spożywców w dniu otwarcia Galerii „Żabno" świętowała duży sukces jej otwarcia, w tak krótkim czasie i z tak atrakcyjną ofertą, jaką udało się w niej stworzyć.
W pierwszym dniu funkcjonowania sklepów, obiekt odwiedziło kilka tysięcy klientów. W supermarkecie „Społem" Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców było 2.258 transakcji w kasach, a średnia wartość koszyka wynosiła 45 złotych.
Podczas otwarcia Galerii „Żabno", na przybyłych klientów czekały liczne atrakcje dla dzieci, darmowy grill i piknikowe kulinaria, a także występy artystyczne. Na scenie zaprezentował się kielecki Kabaret Z Konopi oraz zespół coverowy, śpiewający przeboje „Abby".