krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowa odsłona supermarketu „Batory" hajnowskiej „Społem" PSS

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: środa, 10, wrzesień 2014

W dniu 30 sierpnia br. supermarket „Batory" przy ul. Stefana Batorego 28 w Hajnówce, należący do hajnowskiej „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców, rozpoczął swoją działalność pod szyldem „Społem – Gama".

Z tej okazji, w dniu nowej odsłony placówki, przygotowano wiele atrakcji, skierowanych do wszystkich klientów, zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych – m.in.: promocje, konkursy, degustacje itp.
Wszystkich przybyłych przywitała Mieczysława Bogdanowicz – prezes Zarządu, wraz z Mieczysławem Gmitrem – przewodniczącym Rady Nadzorczej „Społem" PSS w Hajnówce. W tym dniu placówkę odwiedziło 1.350 klientów, którzy degustowali specjalnie na tę uroczystość upieczony tort w społemowskim Zakładzie Piekarsko-Ciastkarskim. Mistrzowie piekarscy promowali sprzedaż własnych wyrobów tj.: chleba słowiańskiego (chleb mieszany z siemieniem lnianym, które działa osłaniająco i regenerująco na przewód pokarmowy i z soją, która dostarcza pełnowartościowego białka, nienasyconych kwasów tłuszczowych witamin z grupy B i składników) czy też chleba z żurawiną (chleb żytni z dodatkiem żurawiny, która znana jest ze swoich cennych właściwości prozdrowotnych, stanowi bogate źródło witamin, substancje zawarte w żurawinie poprawiają odporność organizmu).
Poza degustacjami, na najmłodszych klientów czekały również atrakcje w postaci konkursów. Dzieci mogły wziąć udział w konkursach: „Wymyśl i namaluj maskotkę sklepu Gama", w którym można wygrać maskotkę „Małego Głoda" (wyniki konkursu będą ogłoszone po 9 września 2014 r.), w rzucaniu piłeczką do celu, w wyścigu jedzenia pączków, czy też w jak najdłuższym odbijaniu balona. Oprócz konkursów, najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogli pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni oraz poddać się malowaniu twarzy.

  • sisIII_2014_hajnowka01
  • sisIII_2014_hajnowka02
  • sisIII_2014_hajnowka03
  • sisIII_2014_hajnowka04