krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowa społemowska perełka na mapie handlowej Buska-Zdroju

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: środa, 24, wrzesień 2014

sis03 2014 busko zdroj lidW dniu 13 września br. o godz.10 ,,Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku-Zdroju, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otworzyła nowoczesny, zmodernizowany i rozbudowany sklep pod nazwą Sam „Targowy", zlokalizowany jak sama nazwa wskazuje na Placu Targowym miasta.

Na uroczystość otwarcia placówki licznie przybyli klienci oraz zaproszeni goście: marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, burmistrz miasta i gminy Waldemar Sikora, starosta powiatu Busko-Zdrój Jerzy Kolarz, radni Sejmiku Wojewódzkiego Mieczysław Sas i Krzysztof Dziekan, prezesi i dyrektorzy większości firm i instytucji z terenu miasta Busko-Zdrój.
Uroczyste otwarcie sklepu zaszczycił swoją obecnością także Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie, który w swojej wypowiedzi podkreślił rolę polskiej sieci handlowej „Społem" na rynku miasta Buska-Zdroju i całego kraju. Przypomniał zebranym, że jest to firma, która w całości odprowadza podatki do polskiego budżetu i daje miejsca pracy, gdzie ludzie pracują godnie i są szanowani oraz doceniani. Pogratulował Zarządowi trafnych decyzji i bardzo szybkiej realizacji inwestycji, podkreślając, że „Społem" PSS w Busku-Zdroju można stawiać za wzór dla wszystkich spółdzielni w Polsce. Mimo silnej konkurencji, można się rozwijać i konkurować nawet z największymi rekinami handlowymi.
Uroczystego otwarcia Samu „Targowy" dokonał Józef Żurek – prezes Zarządu „Społem" PSS w Busku-Zdroju, który podkreślił w jak szybkim tempie była wykonana ta inwestycja, używając określenia ,,mistrzostwo świata". Następnie prezes Józef Żurek zaprosił wszystkich zebranych klientów na zakupy do nowej placówki, gdzie dla ich wygody zastosowane zostały najwyższe standardy stosowane w budownictwie z przeznaczeniem do handlu oraz przygotowano wiele promocji towarów w niskich cenach.
Sam „Targowy" swoją architekturą oraz kolorystyką nawiązuje do sklepów sieci „Społem" PSS w Busku-Zdroju, tj. „Lux", „Zenit" oraz budynku handlowo-usługowego przy ul. Bohaterów Warszawy.
Znaczna rozbudowa tej placówki pozwoliła na połączenie dwóch dotychczas osobno funkcjonujących sklepów: sklepu spożywczego oraz sklepu przemysłowego – z szeroką gamą m.in. artykułów chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.
„Społem" PSS w Busku-Zdroju od lat buduje swoją markę dokładając wszelkich starań, aby wypracowane standardy przekładały się na satysfakcję kupujących. Nowoczesny, przestronny i dobrze zaopatrzony Sam „Targowy" pozwoli na szybkie, wygodne i korzystne zakupy.
W dniu otwarcia sklepu zorganizowane były liczne promocje i degustacje. Na klientów czekały też liczne niespodzianki i upominki.

  • sis03_2014_busko_zdroj01
  • sis03_2014_busko_zdroj02
  • sis03_2014_busko_zdroj03
  • sis03_2014_busko_zdroj04
  • sis03_2014_busko_zdroj05
  • sis03_2014_busko_zdroj06
  • sis03_2014_busko_zdroj07
  • sis03_2014_busko_zdroj08
  • sis03_2014_busko_zdroj09