krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
2 lipca 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatkach i prawie spółdzielczym od lipca 2021 r."
aaa
Neon „Społem" w teledysku „The Ride" Rafała Brzozowskiego
Utwór „The Ride" będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji zaś neon pochodzi z dawnego Domu Towarowego Sezam...
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Zbiórka artykułów spożywczych i przemysłowych w SDH „Hala Mirowska" pod hasłem: „Wypełnij dzieciom plecak"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: piątek, 28, sierpień 2015

W sierpniu br. Fundacja Polskiego Handlu zorganizowała w SDH „Hala Mirowska w Warszawie, należącej do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, we współpracy z tą spółdzielnią, kolejną zbiórkę artykułów spożywczych i przemysłowych dla dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych, prowadzonych przez organizację pożytku publicznego Stowarzyszenie „Karan".

Zbiórka odbyła się pod hasłem: „Wypełnij dzieciom plecak". Podczas zbiórki miano na uwadze zgromadzenie artykułów przydatnych w uzupełnieniu szkolnych plecaków, ale również tych, które zapewniłyby np. przygotowanie posiłków. Okres urlopów, a przede wszystkim tegoroczne upalne lato w znacznym stopniu ograniczyły możliwości odwiedzenia „Hali Mirowskiej" przez liczniejsze grono klientów. Aby uzupełnić ilości potrzebnych artykułów, z pomocą pospieszyli partnerzy handlowi śródmiejskiej „Społem" WSS, którzy do koszy dołożyli swoje gadżety reklamowe. Byli wśród nich: Bakoma sp. z o.o., Garmond Press i Zakład Przetwórstwa Mięsnego „JBB" z Łysych ( firmy współpracujące ze spółdzielnią w ramach akcji „Właściwe odżywianie pomaga w nauce", prowadzonej w śródmiejskich przedszkolach) oraz „Primus" Hurtownia Spożywcza Żywności Ekologicznej i Konwencjonalnej.
W sumie Stowarzyszeniu „Karan" przekazano 93 kg zebranych artykułów, w tym: zeszyty, ołówki, długopisy, temperówki, książeczki i kolorowanki, mini globusy, plecaki, gadżety reklamowe i artykuły spożywcze.