krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileusz 70-lecia istnienia „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: środa, 30, wrzesień 2015

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia. Okazją do świętowania jubileuszu było uroczyste otwarcie w dniu 4 września br., po remoncie, jej sklepu „Gama" w Lidzbarku Warmińskim na Osiedlu Astronomów przy ul. Polnej 2. Remont sklepu po pożarze, do którego doszło w maju br., trwał trzy miesiące.

Odnowione wnętrze, nowe wyposażenie i wystrój sklepu oraz jubileuszowe promocje przypadły do gustu licznym klientom.
Na uroczystym otwarciu sklepu, wśród zaproszonych gości, byli m.in.: wicemarszałek województwa Jacek Protas, przedstawiciele samorządów, przedstawiciele zaprzyjaźnionych spółdzielni oraz kontrahentów i wykonawcy robót remontowych.
„Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim została zarejestrowana 1 października 1945 roku. Obecnie spółdzielnia ma 15 sklepów i zakład piekarsko-ciastkarski, który oferuje bogaty asortyment pieczywa produkowanego na bazie tradycyjnych receptur, z wykorzystaniem naturalnych surowców. Spółdzielnia zatrudnia około 180 osób.
Lidzbarska „Społem" PSS stale się rozwija i jest w gronie 100 największych firm w regionie. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. „Przedsiębiorstwo Fair Play", „Gepard Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego", „Gazela Biznesu 2014" oraz „Orzeł Agrobiznesu 2014" i ponownie 2015.
Spółdzielnia wprowadziła program lojalnościowy, z którego korzysta około 7.500 klientów.