krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Największy sklep „Społem" PSS w Szczecinie w nowej odsłonie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2016 Opublikowano: piątek, 19, sierpień 2016

Po trwającym nieco ponad trzy miesiące remoncie, został ponownie otwarty sklep „Castor" znajdujący się przy ul. Emilii Plater 82. Jest to największy z pięćdziesięciu dwóch sklepów „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Szczecinie. Jego powierzchnia sprzedażowa wynosi ponad 730 m².

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się 11 sierpnia br. Gości powitał prezes Zarządu Zbigniew Rewkowski. W ten ważny dzień swoją obecnością zaszczycili m.in.: zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" Ryszard Jaśkowski, sekretarz Miasta Ryszard Słoka, radny Szczecina Jan Stopyra – były prezydent Szczecina, proboszcz Parafii Świętego Stanisława Kostki ks. Zbigniew Rzeszótko, były prezes Wojewódzkiej Spółdzielni Spożywców „Społem" Henryk Defee, były prezes spółdzielni Bogdan Nowaczyk oraz nasi partnerzy handlowi i przyjaciele.
Sklep „Castor" dołączył do grona sklepów całkowicie przebudowanych. Tak jak Hala Piastowska, sklep spożywczy i sklep przemysłowy przy ulicy Barbary 1A, czy sklep Pogodno przy ulicy Reymonta 4. Kompleksowe modernizacje sklepów spółdzielnia przeprowadza głównie z myślą o komforcie zakupów i zadowoleniu klientów.
Sklep zyskał nową elewację i urządzony jest w nowoczesnym stylu i w nowej kolorystyce. Nowe meble, regały, oświetlenie, urządzenia, lady chłodnicze mają zapewnić lepsze warunki do sprzedaży i przechowywania żywności. Koszt modernizacji sklepu to około 5 mln złotych.
Wydłużona została lada stoiska mięsnego, a sery kupimy teraz na nowym oddzielnym stoisku – wyspie serów. Specjalną ladę z lodem będą miały również świeże ryby, morskie oraz słodkowodne dostarczane prosto z Kołobrzegu.
Na stoisku mięsnym można zmielić mięso, ubić kotlety a także zapakować próżniowo zakupioną wędlinę. Na wyspie serów, można skorzystać z nowej usługi jaką jest tarcie żółtego sera na życzenie klienta.
Nie zabraknie również garmażerki, m.in. pierogów, krokietów, klusków, łazanek, sałatek itd.
W „Castorze" można również kupić świeżo wypiekane ciepłe bułeczki z piekarni-cukierni „Asprod" z ciasta nie mrożonego. Dzięki temu bułeczki są chrupiące, aromatyczne i dłużej zachowują swoją świeżość.
Ponadto w dziale pieczywa można skorzystać z samoobsługowej maszyny do krojenia chleba, która już cieszy się dużym zainteresowaniem.
Zwiększono miejsce ekspozycyjne na świeże warzywa i owoce, przez co udało się wzbogacić ich asortyment. Jest też duży asortyment nabiału, mrożonek, lodów i napojów.
I wreszcie została rozszerzona strefa artykułów przemysłowych, niezbędnych w gospodarstwie domowym. Nawet wymagająca pani domu znajdzie tu coś dla siebie.
Przed otwarciem drzwi dla klientów odbyło się poświęcenie sklepu, którego dokonał ks. Zbigniew Rzeszótko ze znajdującego po sąsiedzku kościoła Parafialnego pw. św. Stanisława Kostki.
„Castor" czynny będzie od poniedziałku do soboty od godz. 7 do godz. 21, w niedziele zaś od godz. 9 do godz. 17.

  • SisIIISzczecin01
  • SisIIISzczecin02
  • SisIIISzczecin03
  • SisIIISzczecin04
  • SisIIISzczecin05
  • SisIIISzczecin06
  • SisIIISzczecin07