krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Konferencja wyjazdowa Rady Nadzorczej KZRSS w Bułgarii
aaa
Graffiti SPOŁEM w Węgrowie
aaa
W roku 2021 mija 100 lat od czasu założenia Spółdzielni Spożywców „Zgoda" w Mikołowie.
aaa
Podlaskie Śniadanie Mistrzów z udziałem Białostockiej Gastronomii PSS Społem Białystok
aaa
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości
Copyright by KZRSS "Społem"

MEDAL EUROPEJSKI 2021 dla Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2021 Opublikowano: wtorek, 03, sierpień 2021

Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, pobudzanie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, upublicznienie w Polsce i w Unii Europejskiej przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego.

W XXXII edycji Komisja Europejska w Brukseli wraz z Business Centre Club przyznała Medal Europejski 2021 dla Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem" po raz 10, co potwierdza wysoki prestiż firmy jak i trafione formy promocji SPOŁEM.
Business Centre Club to prestiżowa organizacja, od 30 lat promująca polskie przedsiębiorstwa w kraju i Europie. To również różnorodna pomoc polskim przedsiębiorcom w zdobywaniu wiedzy o stosowanych w świecie rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych.
Mazowiecka Agencja Handlowa „Społem" Sp. z o.o. jest członkiem tej prestiżowej organizacji od 2011 roku i nieprzerwanie od początku członkostwa jest w gronie Laureatów Medalu Europejskiego za promocję SPOŁEM, wykorzystując media outodoor jak: METRO, ONET, gazeta FAKT, komunikacja miejska czy telewizja.