krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Marka „Społem" w rankingu Forbes!
Marka "Społem" została wyceniona w tegorocznym rankingu magazynu "Forbes" na 499 mln zł, wyprzedzając min. marki takich sieci jak Stokrotka, czy Delikatesy...
aaa
Na miejscu spalonego powstanie nowy pawilon
Ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS Społem przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie, już w listopadzie w tym miejscu pojawiły...
aaa
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców Laureatem Konkursu Kod Innowacji w roku 2022
W tym roku organizatorzy nagrodzili firmy, które przeprowadziły efektywne wdrożenia standardów GS1 i wyeliminowały w organizacji dokumenty papierowe.
aaa
Mamy jeszcze wolne miejsca na 3-dniowym szkoleniu na temat: BILANS 2022
Serdecznie zapraszamy!
aaa
„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców obchodziła w niedzielę 18 września swoje 125-lecie na konecczyźnie.
Z okazji tego pięknego jubileuszu pracownicy i zarządcy spotkali się, by wspólnie świętować. Na imprezie pojawili się przedstawiciele władz gminy i powiatu.
aaa
Firma Społem zdobyła nagrodę w kategorii Localness 2022!
To szczególne wyróżnienie na rynku retail/FMCG, które zostaje przyznane sieciom detalicznym przez ich konsumentów.
Copyright by KZRSS "Społem"

Odejście na emeryturę Prezesa Zarządu PSS w Lidzbarku Warmińskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2022 Opublikowano: wtorek, 12, lipiec 2022

Zarząd „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lidzbarku Warmińskim dziękuje z całego serca za wkład w rozwój Spółdzielni. W dniu 30.06.2022r Jerzy Niedźwiecki – Prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lidzbarku Warmińskim przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Jerzy Niedźwiecki pracę w Spółdzielni rozpoczął 01.10.1988r na stanowisku V-ce Prezesa ds. produkcji i gastronomii, a 01.01.1996 r został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu i funkcję tę pełnił przez ponad 26 lat. Przeprowadził Spółdzielnię przez trudny okres transformacji, kiedy władze miasta wypowiadały umowy najmu lokali, które były w ich posiadaniu na skutek czego potencjał Spółdzielni znacznie zmalał. Niewątpliwie był trudny czas, pełen emocji, wątpliwości i znaków zapytania, co i jak należy czynić. Duże zaangażowanie i odważne decyzje biznesowe Prezesa pozwoliły zbudować prężnie działające przedsiębiorstwo. Podejmował ważne decyzje dotyczące modernizacji i budowy nowych sklepów, uwzględniając wymogi nowoczesnego handlu. Przykładał dużą wagę do wyglądu i estetyki placówek. W związku z przejściem na emeryturę życzymy radości, zdrowia, satysfakcjonującego odpoczynku i szczęścia w życiu osobistym .