krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Odejście na emeryturę Prezesa Zarządu PSS w Lidzbarku Warmińskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2022 Opublikowano: wtorek, 12, lipiec 2022

Zarząd „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lidzbarku Warmińskim dziękuje z całego serca za wkład w rozwój Spółdzielni. W dniu 30.06.2022r Jerzy Niedźwiecki – Prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lidzbarku Warmińskim przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Jerzy Niedźwiecki pracę w Spółdzielni rozpoczął 01.10.1988r na stanowisku V-ce Prezesa ds. produkcji i gastronomii, a 01.01.1996 r został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu i funkcję tę pełnił przez ponad 26 lat. Przeprowadził Spółdzielnię przez trudny okres transformacji, kiedy władze miasta wypowiadały umowy najmu lokali, które były w ich posiadaniu na skutek czego potencjał Spółdzielni znacznie zmalał. Niewątpliwie był trudny czas, pełen emocji, wątpliwości i znaków zapytania, co i jak należy czynić. Duże zaangażowanie i odważne decyzje biznesowe Prezesa pozwoliły zbudować prężnie działające przedsiębiorstwo. Podejmował ważne decyzje dotyczące modernizacji i budowy nowych sklepów, uwzględniając wymogi nowoczesnego handlu. Przykładał dużą wagę do wyglądu i estetyki placówek. W związku z przejściem na emeryturę życzymy radości, zdrowia, satysfakcjonującego odpoczynku i szczęścia w życiu osobistym .