krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kolejna Konferencja „SPOŁEM 2024" już za nami!
aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Karol Sienkiewicz Prezes Zarządu PSS „Społem" Kwidzyn otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: czwartek, 19, styczeń 2023

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W województwie pomorskim akcję prowadzą Dziennik Bałtycki i serwis www.dziennikbaltycki.pl, Głos Pomorza i serwis www.gp24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pierwszych tygodniach nowego roku Czytelnicy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.
Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Karol Sienkiewicz otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes. Funkcję Prezesa Zarządu PSS „Społem" w Kwidzyniu objął w styczniu 2019 roku, z wykształcenia jest magistrem finansów i rachunkowości oraz doradztwa podatkowego, pełni również funkcję nauczyciela akademickiego w Powiślańskiej Szkole Wyższej oraz lustratora w KRS. Jako Prezes Spółdzielni wyremontował i przeprowadził pełną modernizację 4 z 6 sklepów. W roku 2023 planuje kolejną modernizację sklepu, już w połowie lutego, co sprawi, że cała sieć będzie w pełni nowoczesna, przyjazna klientowi i dostosowana do wymogów XXI wieku. Prezes Karol Sienkiewicz aktywnie wspiera kwidzyński sport, Spółdzielnia sponsoruje praktycznie 80% sportowych drużyn seniorskich w Kwidzynie. Działalność nie skupia się tylko na propagowaniu sportu, organizowane wydarzenia kulturalne w mieście tj. koncerty, zloty samochodowe, biesiady również mogą liczyć na pomoc kwidzyńskiej Spółdzielni.
Gratulujemy Karolowi Sienkiewiczowi nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes, zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie i trzymamy kciuki za ogólnopolski finał.