krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Karol Sienkiewicz Prezes Zarządu PSS „Społem" Kwidzyn otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: czwartek, 19, styczeń 2023

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W województwie pomorskim akcję prowadzą Dziennik Bałtycki i serwis www.dziennikbaltycki.pl, Głos Pomorza i serwis www.gp24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pierwszych tygodniach nowego roku Czytelnicy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.
Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Karol Sienkiewicz otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes. Funkcję Prezesa Zarządu PSS „Społem" w Kwidzyniu objął w styczniu 2019 roku, z wykształcenia jest magistrem finansów i rachunkowości oraz doradztwa podatkowego, pełni również funkcję nauczyciela akademickiego w Powiślańskiej Szkole Wyższej oraz lustratora w KRS. Jako Prezes Spółdzielni wyremontował i przeprowadził pełną modernizację 4 z 6 sklepów. W roku 2023 planuje kolejną modernizację sklepu, już w połowie lutego, co sprawi, że cała sieć będzie w pełni nowoczesna, przyjazna klientowi i dostosowana do wymogów XXI wieku. Prezes Karol Sienkiewicz aktywnie wspiera kwidzyński sport, Spółdzielnia sponsoruje praktycznie 80% sportowych drużyn seniorskich w Kwidzynie. Działalność nie skupia się tylko na propagowaniu sportu, organizowane wydarzenia kulturalne w mieście tj. koncerty, zloty samochodowe, biesiady również mogą liczyć na pomoc kwidzyńskiej Spółdzielni.
Gratulujemy Karolowi Sienkiewiczowi nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w kategorii Biznes, zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie i trzymamy kciuki za ogólnopolski finał.