krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

FILANTROP ROKU 2023

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: wtorek, 31, styczeń 2023

Z okazji światowego dnia Hospicjum i Opieki Paliatywnej w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie, w dniu 27.01 bieżącego roku, odbyło się spotkanie Fundacji „Hospicjum głogowskie". Na tę piękną uroczystość zostało zaproszone „Społem" PSS w Głogowie reprezentowane przez Panią Prezes Magdalenę Zgondek.

Była to już trzecia gala Fundacji , którą niezmiennie od lat wspierają głogowscy przedsiębiorcy, w tym Spółdzielnia, przeznaczając na ten szczytny cel darowizny. Właśnie dzięki takim działaniom i zaangażowaniu rodzimego środowiska biznesowego fundacja rozbudowuje się w bardzo szybkim tempie.
Za tak czynny i wzniosły udział głogowskich firm , fundacja postanowiła przyznać nagrody FILANTROP 2023, które zostały przyznane siedmiu firmom w tym dla „Społem" PSS Głogów. Nagrodę w imieniu spółdzielców odebrała Pani Prezes Zarządu Magdalena Zgondek. Nagroda będzie kolejnym dla Spółdzielni wyróżnieniem. Ponadto na gali Spółdzielnia wzięła czynny udział w licytacji przedmiotów i zasiliła dodatkowo konto fundacji Hospicjum licytując koszulkę SPR CHROBRY GŁOGÓW z podpisami zawodników oraz szalik kibica .
„Społem" PSS w Głogowie wspierając czynnie Fundację „Hospicjum głogowskie" przekazała na konto fundacji do dnia dzisiejszego kwotę o wartości 15 tys. zł