krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Noworoczne spotkanie z przedstawicielami dostawców towarów i surowców do „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: wtorek, 31, styczeń 2023

Wzorem roku ubiegłego, tak i w tym roku w restauracji „Stylowa", 20 stycznia 2023 roku odbyło się noworoczne spotkanie Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej z przedstawicielami dostawców towarów i surowców. Spotkanie było także formą podsumowania współpracy w 2022 roku.

Zaproszonych zostało 40-stu przedstawicieli firm, z którymi spółdzielnia handlowała w minionym 2022 roku i z którymi miała największe obroty, bo prawie 70% wszystkich zakupów. W 2022 roku liczba wszystkich dostawców była o wiele większa, było ich aż 396, którzy dostarczali towar do sklepów spożywczych, Spółdzielczego Domu Handlowego „Sawko", Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego, restauracji „Stylowa". Z wieloma z nich Spółdzielnia współpracuje od wielu lat.
Prezes Zarządu, Eugeniusz Mazur podkreślił, że bardzo ceni dobre wzajemne relacje, „bowiem jest w tym coś więcej jak reguły i zasady kapitalizmu".
W imieniu Zarządu Spółdzielni podziękował za współpracę, za aktywny udział w sprzedaży detalicznej, za pomoc udzielaną w podejmowanych i realizowanych przez Spółdzielnię przedsięwzięciach. Swoje wystąpienie zakończył złożeniem życzeń na rozpoczynający się Nowy 2023 rok.
Na spotkaniu obecny był Przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, z-ca Prezesa Zarządu Lechosław Wietraszuk, Dyrektor ds handlu, produkcji i gastronomii Artur Gwarecki oraz kierownicy działalności.
Spotkanie ubarwił występ naszej kapeli „Społem" pod kierunkiem Pana Andrzeja Charytoniuka, po występie był wspólny obiad i poczęstunek.

  • sisI2023_biala_podlaska03
  • sisI2023_biala_podlaska04