krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Noworoczne spotkanie z przedstawicielami dostawców towarów i surowców do „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: wtorek, 31, styczeń 2023

Wzorem roku ubiegłego, tak i w tym roku w restauracji „Stylowa", 20 stycznia 2023 roku odbyło się noworoczne spotkanie Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej z przedstawicielami dostawców towarów i surowców. Spotkanie było także formą podsumowania współpracy w 2022 roku.

Zaproszonych zostało 40-stu przedstawicieli firm, z którymi spółdzielnia handlowała w minionym 2022 roku i z którymi miała największe obroty, bo prawie 70% wszystkich zakupów. W 2022 roku liczba wszystkich dostawców była o wiele większa, było ich aż 396, którzy dostarczali towar do sklepów spożywczych, Spółdzielczego Domu Handlowego „Sawko", Zakładu Piekarsko-Ciastkarskiego, restauracji „Stylowa". Z wieloma z nich Spółdzielnia współpracuje od wielu lat.
Prezes Zarządu, Eugeniusz Mazur podkreślił, że bardzo ceni dobre wzajemne relacje, „bowiem jest w tym coś więcej jak reguły i zasady kapitalizmu".
W imieniu Zarządu Spółdzielni podziękował za współpracę, za aktywny udział w sprzedaży detalicznej, za pomoc udzielaną w podejmowanych i realizowanych przez Spółdzielnię przedsięwzięciach. Swoje wystąpienie zakończył złożeniem życzeń na rozpoczynający się Nowy 2023 rok.
Na spotkaniu obecny był Przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, z-ca Prezesa Zarządu Lechosław Wietraszuk, Dyrektor ds handlu, produkcji i gastronomii Artur Gwarecki oraz kierownicy działalności.
Spotkanie ubarwił występ naszej kapeli „Społem" pod kierunkiem Pana Andrzeja Charytoniuka, po występie był wspólny obiad i poczęstunek.

  • sisI2023_biala_podlaska03
  • sisI2023_biala_podlaska04