krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Stały rozwój i nieustanna dbałość o zadowolenie klientów

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: czwartek, 09, marzec 2023

Produkty Piekarni „Społem" w Głogowie cenione są przez konsumentów za swoją wysoką jakość, doskonały smak oraz naturalny skład. Wyjątkowe walory propozycji głogowskiej spółdzielni znalazły uznanie również podczas 46 certyfikacji Ogólnopolskiego Programu „Doceń polskie" – CHLEB ŻYTNI po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych produktów atestacji i w dniu 22.03 bieżącego roku sięgnął po najważniejsze laury programu – prestiżowe godło „Doceń polskie TOP PRODUKT'.

Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym, które charakteryzują się nie tylko doskonałym smakiem, ale również najwyższą jakością surowców oraz produkcją zgodną z najwyższymi standardami.

Chleb żytni uznawany jest za jeden z najzdrowszych rodzajów chleba. Ta opinia jest
w pełni uzasadniona - charakteryzuje go bowiem wysoka zawartość błonnika, witamin
i wielu cennych minerałów, takich jak chociażby magnez, żelazo, cynk czy fosfor. Chleb żytni ma także niski indeks glikemiczny i dużą zawartość kwasu fitynowego. Jest więc nie tylko smaczny, ale także idealny dla wszystkich, którzy chcą zdrowo się odżywiać.

Mimo tak drogiego gazu, który wykorzystywany jest do wypieku pieczywa w „Społem" PSS w Głogowie, Spółdzielnia nie rezygnuje z poprawiania smaku oraz zmian sposobu sprzedaży pieczywa – chleb żytni sprzedawany jest w trzech możliwych formach : w całości jako 1 kg bochenek, krojony przez klienta lub personel oraz na tzw. kromki. Możliwość wyboru zakupu pieczywa przez bezpośredniego konsumenta cieszy się dużym zainteresowaniem a Spółdzielnia wprowadza takie alternatywy sprzedaży na pozostały asortyment pieczywa walcząc tym samym o zainteresowanie klienta przy tak wysokich cenach pieczywa gatunkowego.