krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Prezentacja „Społem" PSS w Olkuszu na łamach „Dziennika Gazety Prawnej"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: czwartek, 31, grudzień 2015

Pod koniec  grudnia 2015 r. w „Dzienniku Gazecie Prawnej" znalazła się prezentacja „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Olkuszu, która w kolejnej już edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Spółdzielni Spożywców, tym razem za rok 2015, znalazła się na dziesiątej pozycji. Prezentacje zatytułowano: „Razem dla Klientów".

„Społem PSS w Olkuszu to spółdzielnia bardzo mocno stawiająca na jakość produktów i obsługi oraz stale angażująca się w życie lokalnej społeczności.
Grażyna Kulig – prezes Zarządu „Społem" PSS w Olkuszu, w prezentacji spółdzielni informuje: „Jesteśmy najstarszą firmą handlowo-produkcyjną w powiecie olkuskim, założoną w 1889 roku. Prowadzimy działalność w 8 sklepach i 2 zakładach produkcji piekarskiej. Wszystkie sklepy są skomputeryzowane i odnowione. Wyróżniają się bogatą ofertą towarową dostosowaną do potrzeb klientów, doskonalą jakością produktów, ciekawym wystrojem, miłą i rzetelną obsługą. Nasz atut to unikatowe pieczywo, produkowane na naturalnym kwasie żytnim. Chleb i wyroby ciastkarskie były kilkakrotnie wyróżnione nagrodami za najwyższą jakość, m.in. w 2014 roku uzyskując miano ‹Top Produkt› w Ogólnopolskim Konkursie
‹Doceń Polskie›. W tym samym roku Spółdzielnia została uhonorowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz nagrodą ‹Cordis Nobilis› w kategorii ‹Filantrop› za działalność charytatywną dla społeczności olkuskiej".