krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2017 Opublikowano: piątek, 20, październik 2017

22 września br. w odbyła się Wielka Gala PSS „Społem" Białystok. To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje. Ponad 800 Gości z całej Polski bawiło się w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wydarzeniu towarzyszyła nietuzinkowa oprawa sceniczna, a także multimedialna.

Wrażenie robiły specjalnie przygotowane na tę uroczystość filmy poświęcone historii, a także choreografia, opracowana przez jedną z czołowych grup tańca w Białymstoku. Galę poprowadzili profesjonalni prowadzący, dziennikarze Polskiej Telewizji Białystok oraz Polskiego Radia Białystok - Magdalena Gołaszewska oraz Grzegorz Pilat, którzy z wdziękiem zaprezentowali lidera polskiej spółdzielczości w Polsce.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz wiceprezydenci: Rafał Rudnicki i Adam Poliński, a także liczni przedstawiciele środowiska spółdzielczości spożywców z Zarządem Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" na czele.
Podniosłym momentem było wręczanie odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudę, odznaczeń honorowych dla zasłużonych dla Województwa Podlaskiego, a także nagrodzenie zasłużonych pracowników i działaczy ruchu spółdzielczego.
Marszałek Jerzy Leszczyński wręczył Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego. Indywidualnie otrzymali je: była prezes Spółdzielni Krystyna Sosińska i obecny prezes Mieczysław Dąbrowski. Odznakę przyznaną całemu PSS „Społem" w Białymstoku odebrała przewodnicząca rady nadzorczej Alina Grochowska.
Odznakę „Zasłużony dla Społem" pracownikom i działaczom Spółdzielni wręczyli Ryszard Jaśkowski - prezes Zarządu i Szymon Fabisiak – zastępca prezesa KZRSS „Społem"
Zwieńczeniem części oficjalnej był koncert gwiazdy. Wraz z zespołem przed publicznością wystąpił charyzmatyczny Jacek Wójcicki. Jeden z największych głosów polskiej sceny muzycznej zaprezentował piękne szlagiery – te, które wszyscy znamy i kochamy. Artyści porwali publiczność, która już wkrótce bawiła się na parkiecie Opery.
Gospodarzowi wieczoru – Zarządowi PSS „Społem" Białystok przypadł
w udziale miły obowiązek odbierania gratulacji i życzeń od przedstawicieli władz wojewódzkich, miejskich, ale także z rąk zaprzyjaźnionych firm i kontrahentów. To dla nich, jak i dla setek pracowników, Centrum Astoria przygotowała catering, a organizatorzy postarali się o liczne niespodzianki, jak np. retro zdjęcia wykonywane na tle kultowego Domu Handlowego Merkury. Wydarzenie było częścią obchodów jubileuszowych, ale i formą budowania pozytywnego PR. Działaniami firmy zainteresowały się bowiem najważniejsze lokalne media. Galę poprzedziła konferencja prasowa z udziałem jej przedstawicieli. Podczas niej przybliżono plany marki PSS „Społem" na przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozwój sieci, jak urodzinowe akcje i eventy promocyjne. Efektem spotkania były liczne relacje i materiały, publikowane w najważniejszych tytułach prasowych i internetowych. Zarząd PSS „Społem" dziękuje wszystkim Gościom za przybycie i wspólną podróż do korzeni białostockiej marki PSS „Społem".

  • sisIV2017_bialystok01
  • sisIV2017_bialystok02
  • sisIV2017_bialystok03
  • sisIV2017_bialystok04
  • sisIV2017_bialystok05
  • sisIV2017_bialystok06
  • sisIV2017_bialystok07
  • sisIV2017_bialystok08
  • sisIV2017_bialystok09