krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców Lidzbark Warmiński „Herosem przedsiębiorczości"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2017 Opublikowano: poniedziałek, 02, październik 2017

Lidzbarska „Społem" PSS została wyróżniona statuetką „Herosi Przedsiębiorczości". W swojej kategorii znalazła się na trzecim miejscu w kraju. „Herosi Polskiej Przedsiębiorczości" to plebiscyt handlu detalicznego, organizowany przez Eurocash.

26 września br. w Katowicach Zarząd Spółdzielni odebrał statuetkę, dyplom oraz symboliczny czek z nagrodą pieniężną 10.000 złotych. W pierwszej fazie konkursu na kandydatów głos oddawali klienci, wysyłając sms-y. W ten sposób wyłoniono do 10 finalistów w każdej z pięciu kategorii: Wszechstronny, Zaangażowany, Lokalny, Rodzinny i Przyjazny. Lidzbarska spółdzielnia zdobyła trzecie miejsce w kategorii Przyjazny. Kandydatów w drugim etapie konkursu oceniało bardzo profesjonalne jury. Przewodniczącym był Luis Amaral, prezes Zarządu Grupy Eurocash, w komisji zasiadali także: Waldemar Nowakowski - prezes Zarządu Polskiej Izby Handlu, Monika Dąbrowska, prezes Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców, Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, prof. dr hab. Witold Orłowski, Rektor Uniwersytetu Vistula, dr Marta Ziółkowska ze Szkoły Głównej Handlowej, prof. dr hab. Henryk Mruk z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Agnieszka Bacińska, prezes Zarządu Walk PR. Lidzbarska „Społem" działa na rynku od ponad 70 lat. Obecnie posiada 14 sklepów, które zostały w ostatnich latach gruntownie zmodernizowane i wyposażone w nowoczesne urządzenia oraz sprzęt. Cieszą się one zainteresowaniem i zaufaniem klientów. Spółdzielnia zatrudnia około 180 osób.