krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie członków Klubu Spółdzielców „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2019 Opublikowano: piątek, 06, grudzień 2019

W dniu 2 grudnia 2019 roku w restauracji „Stylowa" miało miejsce spotkanie „mikołajowe" członków Klubu Spółdzielców „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej, na które zaproszono przewodniczącego Rady Nadzorczej i jego zastępcę, a także Członków Zarządu Spółdzielni.

W trakcie spotkania Prezes Zarządu, Pan Eugeniusz Mazur podsumował funkcjonowanie Spółdzielni, w skrócie nakreślając sytuację gospodarczą i ekonomiczną za 11 miesięcy 2019 roku.
Spotkanie ubarwił występ Pana Andrzeja Charytoniuka, dyrygenta Chóru „Społem", który grał na akordeonie i śpiewał piosenki.

Wszyscy obecni otrzymali prezenty z okazji zbliżającego się dnia św. Mikołaja.Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, przy kawie i ciastku.