krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SPOŁEM COOP NA SZCZYCIE KILIMANDŻARO !
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2023"
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
aaa
Pierwsze w Historii Euro Coop posiedzenie Prezydium poza siedzibą organizacji
W dniach 22-24 lutego br. Związek stał się gospodarzem pierwszego w historii tej organizacji spotkania Prezydium poza jej siedzibą.
aaa
Fundacja „Hospicjum głogowskie" przyznała nagrody FILANTROP 2023
Wśród wyróżnionych PSS Głogów.
aaa
W OBRONIE „CHLEBA POWSZEDNIEGO" !
Celem działań Związku jest zbudowanie szerokiej koalicji „ZA CHLEBEM" ponadpartyjnej i ponad podziałami.
Copyright by KZRSS "Społem"

Szczeciński sklep Syriusz już czynny po modernizacji !

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: wtorek, 12, październik 2021

Zgodnie z zapowiedzią, po kilku pracowitych miesiącach, PSS Szczecin otworzył sklep - zbudowany od podstaw. Zastąpił on stary obiekt, istniejący w tym miejscu od 46 lat. Kompleksową modernizację przeprowadzono głównie z myślą o komforcie i zadowoleniu klientów.

Nowe meble, regały, urządzenia i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe wspaniale się prezentują. Powierzchnia sali sprzedażowej zwiększyła się do ponad 700 metrów. Po raz pierwszy klienci mogą usłyszeć muzykę uprzyjemniającą zakupy wraz ze spotami reklamowymi oraz zapoznać się z ofertą promocyjną na monitorach. Również po raz pierwszy w sieci szczecińskich sklepów Społem udostępniono klientom 2 kasy samoobsługowe. W Syriuszu można kupić świeżo wypiekane ciepłe bułeczki, z ciasta, które nigdy nie było mrożone, z piekarni-cukierni Asprod. Dzięki temu pieczywo jest bardziej chrupiące, aromatyczne i dłużej zachowuje swoją świeżość. Stoisko mięsne wyposażono w nową, długą ladę chłodniczą, która ma ponad 14 metrów długości. Nowej generacji urządzenia chłodnicze i elektroniczne, zapewniają doskonałe parametry przechowywania. Na stoisku tym można zmielić mięso, ubić kotlety a także zapakować próżniowo zakupioną wędlinę. Ponadto dział ten został rozszerzony o świeże ryby, ułożone w lodzie - co ważne, tylko od lokalnych dostawców. Bardzo duży asortyment nabiału, mrożonek oraz napojów a szeroki wybór świeżych warzyw i owoców aż zachęca do ich zakupu.
W Syriuszu można kupić również artykuły przemysłowe, wszystko to, co jest potrzebne w domu.

Syriusz zaprasza całą dobę !

  • sisIV2021_szczecin01
  • sisIV2021_szczecin02
  • sisIV2021_szczecin03
  • sisIV2021_szczecin04
  • sisIV2021_szczecin05