krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Szczeciński sklep Syriusz już czynny po modernizacji !

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: wtorek, 12, październik 2021

Zgodnie z zapowiedzią, po kilku pracowitych miesiącach, PSS Szczecin otworzył sklep - zbudowany od podstaw. Zastąpił on stary obiekt, istniejący w tym miejscu od 46 lat. Kompleksową modernizację przeprowadzono głównie z myślą o komforcie i zadowoleniu klientów.

Nowe meble, regały, urządzenia i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe wspaniale się prezentują. Powierzchnia sali sprzedażowej zwiększyła się do ponad 700 metrów. Po raz pierwszy klienci mogą usłyszeć muzykę uprzyjemniającą zakupy wraz ze spotami reklamowymi oraz zapoznać się z ofertą promocyjną na monitorach. Również po raz pierwszy w sieci szczecińskich sklepów Społem udostępniono klientom 2 kasy samoobsługowe. W Syriuszu można kupić świeżo wypiekane ciepłe bułeczki, z ciasta, które nigdy nie było mrożone, z piekarni-cukierni Asprod. Dzięki temu pieczywo jest bardziej chrupiące, aromatyczne i dłużej zachowuje swoją świeżość. Stoisko mięsne wyposażono w nową, długą ladę chłodniczą, która ma ponad 14 metrów długości. Nowej generacji urządzenia chłodnicze i elektroniczne, zapewniają doskonałe parametry przechowywania. Na stoisku tym można zmielić mięso, ubić kotlety a także zapakować próżniowo zakupioną wędlinę. Ponadto dział ten został rozszerzony o świeże ryby, ułożone w lodzie - co ważne, tylko od lokalnych dostawców. Bardzo duży asortyment nabiału, mrożonek oraz napojów a szeroki wybór świeżych warzyw i owoców aż zachęca do ich zakupu.
W Syriuszu można kupić również artykuły przemysłowe, wszystko to, co jest potrzebne w domu.

Syriusz zaprasza całą dobę !

  • sisIV2021_szczecin01
  • sisIV2021_szczecin02
  • sisIV2021_szczecin03
  • sisIV2021_szczecin04
  • sisIV2021_szczecin05