krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS Garwolin składa życzenia 200 lat z okazji 100-lecia urodzin Pani Marianny Płatek

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: środa, 24, listopad 2021

W dniu 18 listopada 2021r delegacja „Społem" PSS w Garwolinie wraz z Prezesem Zarządu Hieronimem Kobusem złożyła wizytę długoletniej emerytowanej pracownicy Pani Mariannie Płatek, która świętowała swój wyjątkowy jubileusz 100-lecia urodzin. Jubilatka przepracowała w „Społem" PSS w Garwolinie 43 lata jako sprzedawca, za co została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi.

W pracy była wzorem dla młodych pracowników, zawsze pogodna, uśmiechnięta, bezkonfliktowa i skora do pomocy. W życiu prywatnym Pani Marianna w małżeństwie przeżyła 63 lata, wychowała czworo dzieci, doczekała się 8 wnuków oraz 14 prawnuków. Ten wyjątkowy jubileusz był okazją do gratulacji, podziękowań i życzeń na dalsze lata. Pani Marianna cieszy się doskonałą pamięcią, podczas spotkania wspominała ciągle lata pracy w „Społem" PSS w Garwolinie, bo jak mówi, to było jej drugie życie, kochała to co robiła. Zebrani serdecznie gratulowali tak pięknego Jubileuszu, dziękowali za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat życia a ciesząc się wspólnie tak wyjątkowymi urodzinami życzyli zdrowia i pogody ducha na dalsze lata spędzone wśród Rodziny i Bliskich. Zwieńczeniem spotkania były wspólne zdjęcia i tradycyjna lampka szampana .

  • sisIV2021_garwolin01
  • sisIV2021_garwolin02
  • sisIV2021_garwolin03