krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Mecz o AL-KO Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2022 Opublikowano: wtorek, 22, listopad 2022

sisIV2022 pls szczecin
Jako sponsor Polskiej Ligii Siatkówki informujemy, że po raz drugi z rzędu w meczu o AL-KO Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka spotkały się Grupa Azoty Chemik Police z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów. Tak jak przed rokiem mecz rozstrzygnął się na dystansie pięć setów, a lepsza okazała się drużyna ze stolicy Podkarpacia, która tym samym sięgnęła po pierwsze trofeum sezonu 2022/23 na polskich parkietach!


W każdym z ostatnich piętnastu spotkań pomiędzy Grupą Azoty Chemikiem Police a Developresem BELLA DOLINA Rzeszów rozegrane zostały co najmniej cztery sety, a w aż jedenastu z nich tie-breaki! Ta nowa świecka tradycja została podtrzymana podczas potyczki o AL-KO Superpuchar Polski 2022 im. Andrzeja Niemczyka. W szczecińskiej NETTO Arenie siatkarki obu zespołów zgotowały nam prawdziwy siatkarki thriller, którego zwieńczeniem był, a jakże, piąty set.

Lepiej mecz rozpoczęły policzanki, które pewnie wygrały pierwszą partię 25:22. W drugiej rzeszowianki prowadziły już 21:16 czy 23:20, ale dzięki kapitalnej końcówce seta mistrzynie Polski zdołały odwrócić losy tej części meczu, zwyciężając po krótkiej grze na przewagi 26:24. 2:0 w setach i wydawało się, że Developresowi trudno będzie się podnieść. Tymczasem zespół z Rzeszowa zaczął grać jak z nut i wysoko wygrał dwie kolejne odsłony – 25:16 i 25:18 – doprowadzając do tie-breaka.

Można powiedzieć, że podopieczne Stehane'a Antigi piątą partię wygrały siłą rozpędu. Wynik 15:10 w tej części środowego pojedynku oznaczał zwycięstwo 3:2 w całym meczu i zdobycie AL-KO Superpucharu Polski 2022 im. Andrzeja Niemczyka. Pierwszego trofeum w sezonie 2022/23!!!

Fot. Paweł Skraba