krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Marka „Społem" w rankingu Forbes!
Marka "Społem" została wyceniona w tegorocznym rankingu magazynu "Forbes" na 499 mln zł, wyprzedzając min. marki takich sieci jak Stokrotka, czy Delikatesy...
aaa
Na miejscu spalonego powstanie nowy pawilon
Ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS Społem przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie, już w listopadzie w tym miejscu pojawiły...
aaa
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców Laureatem Konkursu Kod Innowacji w roku 2022
W tym roku organizatorzy nagrodzili firmy, które przeprowadziły efektywne wdrożenia standardów GS1 i wyeliminowały w organizacji dokumenty papierowe.
aaa
Mamy jeszcze wolne miejsca na 3-dniowym szkoleniu na temat: BILANS 2022
Serdecznie zapraszamy!
aaa
„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców obchodziła w niedzielę 18 września swoje 125-lecie na konecczyźnie.
Z okazji tego pięknego jubileuszu pracownicy i zarządcy spotkali się, by wspólnie świętować. Na imprezie pojawili się przedstawiciele władz gminy i powiatu.
aaa
Firma Społem zdobyła nagrodę w kategorii Localness 2022!
To szczególne wyróżnienie na rynku retail/FMCG, które zostaje przyznane sieciom detalicznym przez ich konsumentów.
Copyright by KZRSS "Społem"

Mecz o AL-KO Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2022 Opublikowano: wtorek, 22, listopad 2022

sisIV2022 pls szczecin
Jako sponsor Polskiej Ligii Siatkówki informujemy, że po raz drugi z rzędu w meczu o AL-KO Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka spotkały się Grupa Azoty Chemik Police z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów. Tak jak przed rokiem mecz rozstrzygnął się na dystansie pięć setów, a lepsza okazała się drużyna ze stolicy Podkarpacia, która tym samym sięgnęła po pierwsze trofeum sezonu 2022/23 na polskich parkietach!


W każdym z ostatnich piętnastu spotkań pomiędzy Grupą Azoty Chemikiem Police a Developresem BELLA DOLINA Rzeszów rozegrane zostały co najmniej cztery sety, a w aż jedenastu z nich tie-breaki! Ta nowa świecka tradycja została podtrzymana podczas potyczki o AL-KO Superpuchar Polski 2022 im. Andrzeja Niemczyka. W szczecińskiej NETTO Arenie siatkarki obu zespołów zgotowały nam prawdziwy siatkarki thriller, którego zwieńczeniem był, a jakże, piąty set.

Lepiej mecz rozpoczęły policzanki, które pewnie wygrały pierwszą partię 25:22. W drugiej rzeszowianki prowadziły już 21:16 czy 23:20, ale dzięki kapitalnej końcówce seta mistrzynie Polski zdołały odwrócić losy tej części meczu, zwyciężając po krótkiej grze na przewagi 26:24. 2:0 w setach i wydawało się, że Developresowi trudno będzie się podnieść. Tymczasem zespół z Rzeszowa zaczął grać jak z nut i wysoko wygrał dwie kolejne odsłony – 25:16 i 25:18 – doprowadzając do tie-breaka.

Można powiedzieć, że podopieczne Stehane'a Antigi piątą partię wygrały siłą rozpędu. Wynik 15:10 w tej części środowego pojedynku oznaczał zwycięstwo 3:2 w całym meczu i zdobycie AL-KO Superpucharu Polski 2022 im. Andrzeja Niemczyka. Pierwszego trofeum w sezonie 2022/23!!!

Fot. Paweł Skraba