krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
aaa
Krzysztof Klenczon pracował w Społem!
Grażyna Saj-Klocek odnalazła w archiwach Spółdzielni zaskakujące dokumenty dotyczące jego zatrudnienia w 1960r.
aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
Copyright by KZRSS "Społem"

"Społem" PSS w Końskich otwarła swój sklep w Bedlnie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2013 Opublikowano: czwartek, 31, październik 2013

W dniu 27 października br. w Bedlnie, w gminie Końskie, "Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Końskich otwarła 15. sklep swojej sieci handlowej. W dniu otwarcia sklepu zainteresowanie zakupami było tak wielkie, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej !

Budynek, w którym wcześniej mieścił się sklep Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" został całkowicie zmodernizowany i zaadaptowany do nowych potrzeb według najnowszych standardów. Wprowadzono klimatyzację i pełny monitoring. Dzięki temu klienci mogą dokonywać zakupów komfortowo i bezpiecznie.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się w niedzielę po Mszy świętej w miejscowym kościele. Po poświęceniu placówki i przecięciu wstęgi przez księdza proboszcza Tadeusza Smardzewskiego, Annę Prządo – przewodniczącą Rady Nadzorczej oraz Stanisława Harazińskiego – prezesa Zarządu "Społem" PSS w Końskich, zaproszeni goście i klienci weszli do sklepu. Zainteresowanie sklepem oraz kompleksową ofertą było tak ogromne, że klienci nie mieścili się w sali sprzedażowej. "Społem" PSS w Końskich, w kolejnym już sklepie, oferuje swoim klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych, w tym mięs, drobiu i warzyw oraz produktów przemysłowych.

W tym dniu, oprócz licznych promocji, konecka "Społem" PSS przygotowała dla swoich klientów niespodziankę, czyli atrakcyjne nagrody za dokonane zakupy. Pieczę nad konkursem, promocjami i otwarciem placówki sprawowali pracownicy Działu Handlu: Łukasz Grzegorczyk, Karol Miśta oraz Jerzy Cholewiński – dyrektor handlowy. Na czele załogi placówki stanęła kierowniczka Anna Szczcrbiak.

W wywiadzie dla "Tygodnika Koneckiego" dyrektor Jerzy Cholewiński powiedział m.in.: – Dążymy do zapewnienia kompleksowej oferty i najwyższej jakości obsługi w każdym modelu handlu detalicznego i hurtowego, zarówno w placówkach o większej powierzchni jak i w tych niewielkich. Pragniemy dotrzeć do coraz większego grona mieszkańców naszego miasta i gminy, stąd ekspansja na tereny wiejskie. Otwierając sklepy w pobliskich miejscowościach chcemy ułatwić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy produktów bez konieczności dojazdu do miasta.