krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
aaa
25 czerwca - trzecie spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim nagrodzona „Orłem Agrobiznesu"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: środa, 31, grudzień 2014

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku Warmińskim została nagrodzona „Orłem Agrobiznesu". Uroczyste wręczenie tego prestiżowego tytułu i statuetki odbyło się w dniu 10 grudnia br. w Auli Domu Literatury w Warszawie.

„Orła Agrobiznesu" z rąk wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka odebrał Jerzy Niedźwiecki – prezes Zarządu „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim.
To szczególne wyróżnienie dla lidzbarskiej „Społem" PSS. Kapituła nagrody, zanim uhonorowała spółdzielnię „Orłem Agrobiznesu", przeanalizowała: informacje dotyczące firmy, jej dokonania rynkowe, rekomendacje, zapoznała się z zawartością strony internetowej. Zebrała także opinie klientów, mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego, odwiedziła wybrane sklepy i oceniła organoleptycznie sprzedawane w nich produkty.
W ocenie kapituły konkursu „Orły Biznesu", dotyczącej „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim, napisano m.in: „bardzo smaczne, dobre jakościowo produkty własne, a szczególnie pączki i chleb baltonowski. Estetyczne, nowoczesne sklepy a szczególnie pawilon Gama. Wysoka jakość usługi. Troska o klienta i jego potrzeby. Pozytywne opinie o firmie ze strony partnerów handlowych, klientów i mieszkańców. Wyraźna troska o utrzymanie sukcesu rynkowego. Realistyczna strategia rozwoju. Ciekawa, kompleksowa i w miarę aktualna strona internetowa itp.".
Lidzbarska „Społem" PSS ma już blisko 70 lat. Przez ten cały czas dynamicznie się rozwija, stawiając czoła coraz aktywniejszej konkurencji. Pod tym względem firma jest wyjątkowa i to zauważyła komisja przyznająca „Orły Agrobiznesu". „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim prowadzi 15 sklepów – nowoczesnych, estetycznych, dobrze zaopatrzonych w znakomitej jakości towary, przyjaznych klientom. Zapewne dlatego lubią z nich korzystać nie tylko mieszkańcy miasta i okolic. Miła, życzliwa obsługa dopełnia całości. Warto też wspomnieć o piekarni i cukierni, które codziennie zaopatrują sklepy w świeże pieczywo i smaczne ciasta cieszące się dużym powodzeniem klientów, którzy podkreślają też bogactwo asortymentu.
Lidzbarska spółdzielnia szczególnie dba o swoich klientów. Z myślą o nich wprowadziła karty i program lojalnościowy „Społem znaczy razem". Ta forma rabatowania cieszy się niezwykłym powodzeniem i ciągle rośnie liczba użytkowników kart, co świadczy o popularności spółdzielni oraz o społecznym zaufaniu, którym jest ona darzona w lokalnym środowisku.
Lidzbarska „Społem" PSS jest też ceniona przez dostawców, którzy twierdzą, że jest solidnym i terminowym partnerem handlowym.
Warto też dodać, że „Społem" PSS w Lidzbarku Warmińskim jest znaczącym pracodawcą – zatrudnia 190 osób, a w prestiżowym rankingu „Biznes Warmii i Mazur" znajduje się wśród stu największych firm regionu.