krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Sponsorujemy turniej TAURON Puchar Polski siatkarzy w Krakowie 2 i 3 marca by promować markę „Społem Coop”

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: czwartek, 08, luty 2024

Turniej finałowy TAURON Pucharu Polski siatkarzy w Krakowie już 2 i 3 marca! Czeka na nas wyjątkowe święto polskiej ligowej siatkówki. W największej polskiej hali – TAURON Arenie Kraków – rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski mężczyzn 2024. W finale wystąpią gwiazdy polskiej i światowej siatkówki.

Przypomnijmy, że do turnieju finałowego (2-3 marca 2024) zakwalifikują się zwycięzcy ćwierćfinałów (będą rozgrywane 14 lutego 2024). W nich zagra sześć najwyżej sklasyfikowanych drużyn PlusLigi na półmetku fazy zasadniczej oraz dwie ekipy z eliminacji. Cztery czołowe zespoły PlusLigi zostaną rozstawione w losowaniu par ćwierćfinałowych, zwycięzcy meczów 1/4 finału zagrają w turnieju finałowym w Krakowie.

Do sponsorów turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski siatkarzy dołączył największy polski bank – PKO Bank Polski, który został właśnie Sponsorem Głównym wyjątkowego wydarzenia, które już 2 i 3 marca odbędzie się w największej polskiej hali sportowej. Szykuje się kolejny rekord frekwencji i niepowtarzalne emocje, których przy wsparciu Sponsorów dostarczą gwiazdy światowej siatkówki.