krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

„Orzeł Agrobiznesu Grand Prix 2016" dla „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: poniedziałek, 11, kwiecień 2016

W dniu 16 marca br. Antonina Turkowicz – prezes Zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku Podlaskim, odebrała z rąk Jarosława Kalinowskiego – posła Parlamentu Europejskiego, nagrodę „Orła Agrobiznesu Grand Prix 2016" za utrzymanie sukcesu rynkowego i dynamiczny rozwój spółdzielni.

To już kolejna nagroda dla bielskiej „Społem" PSS. W 2015 roku otrzymała ona statuetkę „Orła Agrobiznesu" za sukces rynkowy. Pierwszej rekomendacji do nagrody dla „Społem" PSS w Bielsku Podlaskim udzielił w 2011 r. ówczesny burmistrz Eugeniusz Berezowiec.
Przyznanie nagrody poprzedziła wizytacja ekspertów Kapituły na terenie działania spółdzielni. Eksperci zebrali opinie na podstawie rozmów z losowo wybraną reprezentatywną grupą mieszkańców. Rozmowy te wykazały dobrą znajomość marki „Społem" w mieście. Pozytywnie oceniono wysoką jakość produktów własnych, a zwłaszcza produktów piekarskich i cukierniczych spółdzielni. Z uznaniem respondentów spotkała się również jakość świadczonych usług i menu w lokalu gastronomicznym.
Eksperci Kapituły, w charakterze „cichych klientów", odwiedzili wybrane placówki handlowe i gastronomiczne spółdzielni. Uzyskali potwierdzenie pozytywnych opinii wyrażanych przez mieszkańców. Wysoko ocenili estetykę i nowoczesność obiektów. Porównując ofertę spółdzielni z ofertą konkurencji dostrzegli przewagę w dziedzinie jakości produktów własnych i tzw. produktów „świeżych", życzliwy stosunek personelu do klienta i realistyczny poziom cen.
Jarosław Borowski – burmistrz Bielska Podlaskiego, który nominował bielskie „Społem" PSS do nagrody, został uhonorowany tytułem Złotego Promotora „Orłów Agrobiznesu".