krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie nowego sklepu piekarniczego w „Społem" PSS w Dębicy

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2015 Opublikowano: środa, 26, sierpień 2015

sisIII2015 debica lidW dniu 1 sierpnia br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia w Dębicy otwarła nowo wybudowany sklep piekarniczy. Powstał on na miejscu starego blaszaka. Oprócz szerokiego asortymentu pieczywa placówka oferuje klientom również produkty ciastkarskie, słodycze, napoje, nabiał i lody.

Zainteresowanie otwarciem nowej placówki było bardzo duże. Przed otwarciem sklepu klienci oczekiwali w długiej kolejce. Każdy z nich został doceniony drobnym upominkiem i poczęstowany pieczywem firmowym.
Standard obsługi klienta w nowym sklepie piekarniczym znacznie się podniósł, w porównaniu ze starym blaszakiem. W poprzedniej małej placówce klienci musieli często oczekiwać na zewnątrz w słońcu lub deszczu . Obecnie klimatyzowana sala sprzedażowa, o powierzchni blisko 50 m2, pozwala na oczekiwanie na zakupy wewnątrz placówki. Ze względu na wysoką jakość pieczywa, oferowanego przez „Społem" PSS w Dębicy, występuje duża frekwencja klientów, co powoduje częste kolejki.
Poprawiły się również warunki pracy obsługi sklepu. Dobudowane zaplecze pozwala pracownikom w odpowiednich warunkach przygotować się do pracy jak i wykorzystać przerwę np. na posiłek.
Budowa nowej placówki jest kontynuacją przyjętej przez dębicką „Społem" PSS polityki inwestycyjno-modernizacyjnej. Również w ostatnim okresie wyremontowane zostały 4 placówki spółdzielni.