krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" WSS Śródmieście uczestnikiem akcji „Reszta dla Serca"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: niedziela, 22, listopad 2015

„Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Reszta dla Serca", zorganizowanej przez Mennicę Polską i Fundację Faktu w ramach charytatywnego programu Fundacji „Serce dla Dzieci". Dla akcji tej „Serdeczne Dukaty" zaprojektowali artyści: Andrzej Piaseczny, Anna Wyszkoni, Monika Kuszyńska oraz Łukasz i Paweł Golcowie.

Od dnia 23 października do dnia 7 grudnia br. w sklepach „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście klienci mogą otrzymać resztę w „Serdecznych Dukatach". Zysk z wydanych klientom „Serdecznych Dukatów" zasili konto Fundacji Faktu, z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego oraz finansowanie zabiegów i rehabilitacji ciężko chorych dzieci.
Do ogólnopolskiej akcji „Reszta dla Serca", oprócz „Społem", przystąpili: „Tesco", „E. Leclerc", „Statoil", „Ruch", „Monnari" i „Drogerie Natura". Partnerem logistycznym jest „Fedex". Wyniki akcji zostaną ogłoszone na grudniowym koncercie „Serce dla Dzieci", organizowanym przez Fundację Faktu i jej patrona medialnego TVP1, z udziałem największych polskich artystów.