krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Mazowieckie spotkanie samorządowców i spółdzielców
aaa
Projekt kształcenia rezerw kadry zarządzającej spółdzielniami
Cykl szkoleń dedykowany kadrze kierowniczej zarządzającej spółdzielniami zrzeszonymi w KZRSS „Społem"
aaa
Uroczyste otwarcie nowego SEZAMU"
Centrum Marszałkowska to wspólna inwestycja „Społem" WSS Śródmieście i BBI Development...
aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu otwiera nowy sklep

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2017 Opublikowano: wtorek, 24, październik 2017

„Społem" PSS w Kaliszu otworzyła nowy market pod nazwą "Polanka". Mieści się w centrum handlowym przy ulicy Polnej 14 i zajmuje powierzchnię 900 mkw. z czego 600 mkw. to powierzchnia sprzedaży. Pracę znalazły tutaj 24 osoby. Na półkach klienci znajdą szeroki asortyment świeżych warzyw i owoców, nabiału, żywności ekologicznej i bezglutenowej.

Oczywiście funkcjonuje tu również stoisko mięsno-wędliniarskie, gdzie nabyć można rozmaite specjały najwyższej jakości, w dużej części od lokalnych dostawców. Uzupełnieniem jest stoisko garmażeryjne. Sklep poleca również przygotowywane na miejscu
gorące dania obiadowe, m.in. pieczone udka i kurczaki, golonki czy świeżonkę. Największym atutem nowo powstałego marketu jest piekarnia, która poleca świeżutkie, wypiekane na miejscu pieczywo. Proces powstawania bułek i chlebów klienci mogą obserwować. W sklepie kaliszanie mogą również kupić ciasto produkcji Spółdzielni „Społem". Uzupełnieniem oferty są artykuły kosmetyczne i chemii gospodarczej, a także artykuły gospodarstwa domowego. Aby jeszcze bardziej usprawnić obsługę, wprowadzono dodatkowo kasy samoobsługowe.

  • sisIV2017_kalisz03
  • sisIV2017_kalisz04
  • sisIV2017_kalisz05
  • sisIV2017_kalisz06
  • sisIV2017_kalisz07
  • sisIV2017_kalisz08
  • sisIV2017_kalisz09
  • sisIV2017_kalisz10