krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

PSS "Społem" w Zamościu otwiera kolejny sklep

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2020 Opublikowano: wtorek, 04, luty 2020

Spółdzielnia na mocno konkurencyjnym rynku dobrze sobie radzi. I otwiera kolejny sklep To dwudziesty pierwszy sklep spożywczy zamojskiej „Spotem" PSS „Robotnik", prężnie działającej spółdzielni. Nowoczesny obiekt powstał w Żdanowie. Inwestycja kosztowała 3,7 mln zł - została w całości sfinansowana z własnych środków. Sklep 44 - bo taki dostał numer - widać z daleka. Uwagę zwraca jego charakterystyczna okrągła, a wieczorem ładnie podświetlona, bryła. To przestronna placówka typu LUX (17-ty należący do zamojskiej firmy), zajmuje 560 mkw. powierzchni użytkowej, a sala sprzedaży to 417 mkw. Załoga sklepu liczy 10 osob.

- Ogromnym plusem sklepu, oprócz ładnej i nowoczesnej architektury, jest jego położenie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej prowadzącej do Krasnobrodu i drogi powiatowej do Mokrego - podkreśla Maria Wawrzaszek-Gruszka, prezes zarządu „Społem" PSS „Robotnik" w Zamościu.
W piątek, 24 stycznia, obiekt został uroczyście oddany do użytku. Symboliczną wstęgę przecięli: Maria Wawrza-szek-Gruszka, prezes zarządu „Społem" PSS „Robotnik" w Zamościu, Marzena Lesiuk, kierownik nowego sklepu oraz Ryszard Jaśkowski, prezes Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie.
Zamojskie Społem od kilku lat jest największą spółdzielnią spożywców Społem w województwie lubelskim. Za ubiegły rok wypracowała ponad 100 mln zł przychodu. Zrzesza 342 członków i zatrudnia 3 70 osób.
Prowadzi 18 sklepów w Zamościu, 2 w Tomaszowie Lub. i teraz w Żdanowie. To właśnie załoga była gospodarzem uroczystego otwarcia - przygotowała degustacje ciast i wypieków, także najlepszego w Zamościu chleba, z własnej piekarni.
Wśród gości byli także Ryszard Gliwiński, wójt gm. Zamość, projektant Iwona Czapka z firmy II Senso, Tadeusz Rozmus, współwłaściciel i prezes PW Budmat, która budowała obiekt, Mirosław Kornas, dyrektor Mars Dystrybucja Sp. z o.o., zaopatrująca sklep w produkty, także inspektorzy nadzoru budowlanego. Zaprzyjaźniony od lat z zamojskim Społem ks. Józef Dudek, kapelan spółdzielni poświęcił obiekt. A załodze - żeby się wiodło - podarował „Anioła Sukcesu".

Wielkie otwarcie sklepu w Żdanowie dla klientów odbyło się w sobotę, 25 stycznia. Sklep przygotował liczne promocje. Na zakupy przybyły tłumy.

  • sisI2020_zamosc01
  • sisI2020_zamosc02
  • sisI2020_zamosc03
  • sisI2020_zamosc04