krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie integracyjne „Społem" PSS w Garwolinie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: poniedziałek, 16, czerwiec 2014

W dniu 30 maja br., w miejscowości Uśniaki, ,,Społem'' Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie zorganizowała, przy współudziale partnerów handlowych i zaproszonych spółdzielców, coroczne spotkanie integracyjne.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezesi: „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, ,,Społem'' Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Praga Południe, Spółdzielni Spożywców „Mokpol", ,,Społem'' Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Otwocku, a także prezes ,,Społem'' Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Puławach. Gośćmi spotkania byli również przedstawiciele Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców ,,Społem" w Warszawie: Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu i Elżbieta Jasińska-Czajka – główny specjalista.
Po powitaniu gości, Hieronim Kobus – prezes Zarządu „Społem" PSS w Garwolinie, podziękował sponsorom, a następnie zaprosił wszystkich do wspólnego biesiadowania.
„Społem" PSS w Garwolinie, oprócz handlu detalicznego, prowadzi także działalność piekarską na potrzeby własnej sieci handlowej, a także dla innych odbiorców , którymi są m.in. spółdzielnie uczestniczące w pikniku. Piekarnia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, proponuje pieczywo oparte na zakwasie chlebowym, maślance, wzbogacone różnorodnymi nasionami oraz dodatkami zdrowotnymi i smakowymi. Zapowiedzianą nowością będą bułeczki na bazie skrobi ziemniaczanej.
Hasło pikniku, wielokrotnie powtarzane w czasie imprezy, brzmiało: „Chcesz żyć bez stresu, kupuj pieczywo z PSS-u".
Dużą popularnością cieszą się również wyroby garmażeryjne garwolińskiej spółdzielni. Planowane jest rozszerzenie oferty tych wyrobów, w pierwszej kolejności, o smaczne, domowe pasztety.
Na spółdzielczym pikniku, nie mogło zabraknąć Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie. Jej produkty, zaliczane do grupy o najwyższej jakości , uhonorowane są m.in. znakiem „Poznaj Dobrą Żywność".
W tym dniu atrakcji nie brakowało. Tradycją spotkań integracyjnych „Społem" PSS w Garwolinie są muzyka i tańce oraz występy Międzyszkolnego Gimnastyczno- Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego „No Name", którego Cheerleaders liczą się na międzynarodowej arenie. Na początku lipca br. będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy w Anglii.