krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
aaa
25 czerwca - trzecie spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2020"
Raz w miesiącu będziemy podsumowywać wszystkie zmiany legislacyjne, interpretacje i orzeczenia, a także odpowiadać na pytania uczestników...
aaa
Sklep „Bartek" Spółdzielni Społem PSS Kielce zyskał nowy wygląd
W ostatnich miesiącach nie dość,że zyskał całkowicie nowy wygląd to również znacząco powiększył ofertę...
aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
Copyright by KZRSS "Społem"

Konkurs Wiadomości Handlowych – „Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020" rozstrzygnięty.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2020 Opublikowano: czwartek, 09, kwiecień 2020

Zwieńczeniem V Kongresu Mięsnego była uroczysta gala, w trakcie której ogłoszono wyniki plebiscytu Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020. 0 ten zaszczytny tytuł ubiegało ponad 250 placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe", którzy wytypowali finalistów w trzech kategoriach.

Pierwsza z nich to sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 m. Druga to sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 m. Trzecią jest kategoria specjalistycznych sklepów mięsnych. Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło 21 jurorów, którymi byli prezesi i dyrektorzy czołowych firm produkujących mięso i wędliny oraz specjaliści i przedstawiciele organizacji branżowych. W każdej kategorii oprócz nagrody głównej przyznano także dwa równorzędne wyróżnienia oraz trzy dyplomy za wejście do finałowej szóstki najlepszych sklepów.
Wyróżnienia otrzymały także dwie Spółdzielnie Społem m.in.:
Wyróżnienie dla PSS Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców dla sklepu ul. Nowomiejska 83, 16-300 Augustów. Stoisko mięsne w osiedlowym sklepie augustowskiej spółdzielni Społem słynie z bardzo szerokiej oferty obejmującej aż tysiąc czterysta produktów. Uwagę zwraca profesjonalne oświetlenie lady mięsnej, w której klienci znajdą zarówno wyroby lokalne, jak i pochodzące od ogólnopolskich dostawców. Stoisko jest wzorowo wyposażone. Znajdziemy tu kotleciarkę, wilka do mięsa, rożen, piłę do cięcia elementów z kością, krajalnice, wagi etykietujące czy pakowarkę próżniową. Pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu zarządzania zapasami, marżą i rotacją produktów.
Wyróżnienie: PSS Społem Hajnówka dla sklepu ul. Batorego 28, 17-200 Hajnówka Sklep Batory miejscowej spółdzielni Społem, a w szczególności jego stoisko mięsno-wędliniarskie, idealnie oddaje ducha okolic Puszczy Białowieskiej. W ciągu ostatniego roku lada mięsna przeszła rewolucję. Teraz jest to nowoczesne, przyjazne miejsce, które przyciąga codziennie kilkuset klientów z całego miasta. Kupują oni przede wszystkim mięso drobiowe, ale lada oferuje także spory wybór wieprzowiny. Można tu także znaleźć takie specjały, jak wysokiej jakości salami prosto z Włoch. Ofertę uzupełniają kurczaki i schab prosto z pieca.