krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
27 maja 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatku VAT od kwietnia 2021 r. oraz pozostałe zmiany w podatkach w 2021 r.”
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Konkurs Wiadomości Handlowych – „Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020" rozstrzygnięty.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2020 Opublikowano: czwartek, 09, kwiecień 2020

Zwieńczeniem V Kongresu Mięsnego była uroczysta gala, w trakcie której ogłoszono wyniki plebiscytu Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2020. 0 ten zaszczytny tytuł ubiegało ponad 250 placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe", którzy wytypowali finalistów w trzech kategoriach.

Pierwsza z nich to sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 m. Druga to sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 m. Trzecią jest kategoria specjalistycznych sklepów mięsnych. Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło 21 jurorów, którymi byli prezesi i dyrektorzy czołowych firm produkujących mięso i wędliny oraz specjaliści i przedstawiciele organizacji branżowych. W każdej kategorii oprócz nagrody głównej przyznano także dwa równorzędne wyróżnienia oraz trzy dyplomy za wejście do finałowej szóstki najlepszych sklepów.
Wyróżnienia otrzymały także dwie Spółdzielnie Społem m.in.:
Wyróżnienie dla PSS Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców dla sklepu ul. Nowomiejska 83, 16-300 Augustów. Stoisko mięsne w osiedlowym sklepie augustowskiej spółdzielni Społem słynie z bardzo szerokiej oferty obejmującej aż tysiąc czterysta produktów. Uwagę zwraca profesjonalne oświetlenie lady mięsnej, w której klienci znajdą zarówno wyroby lokalne, jak i pochodzące od ogólnopolskich dostawców. Stoisko jest wzorowo wyposażone. Znajdziemy tu kotleciarkę, wilka do mięsa, rożen, piłę do cięcia elementów z kością, krajalnice, wagi etykietujące czy pakowarkę próżniową. Pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu zarządzania zapasami, marżą i rotacją produktów.
Wyróżnienie: PSS Społem Hajnówka dla sklepu ul. Batorego 28, 17-200 Hajnówka Sklep Batory miejscowej spółdzielni Społem, a w szczególności jego stoisko mięsno-wędliniarskie, idealnie oddaje ducha okolic Puszczy Białowieskiej. W ciągu ostatniego roku lada mięsna przeszła rewolucję. Teraz jest to nowoczesne, przyjazne miejsce, które przyciąga codziennie kilkuset klientów z całego miasta. Kupują oni przede wszystkim mięso drobiowe, ale lada oferuje także spory wybór wieprzowiny. Można tu także znaleźć takie specjały, jak wysokiej jakości salami prosto z Włoch. Ofertę uzupełniają kurczaki i schab prosto z pieca.