krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Konferencja dla producentów pieczywa
aaa
150 lat Społem WSS Śródmieście w Warszawie
W warszawskim klubie Space świętowali swój wyjątkowy jubileusz członkowie i pracownicy WSS.
aaa
Uroczysta Gala 150-lecia Spółdzielczości Spożywców „Społem" w Polsce
12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się uroczysta gala jubileuszowa, z udziałem ponad 300 przedstawicieli spółdzielni „Społem" ...
aaa
Jubileusz 100-lecia „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bochni
aaa
Otwarcie nowego – największego sklepu PSS „Społem" w Kielcach
1200 metrów kwadratowych powierzchni i 26-osobowa załoga sprzedawców, a także największe stoisko mięsno-wędliniarskie wraz z serwisem serów...
aaa
Ósmy bar przy sklepie PSS Społem w Białymstoku juz otwarty.
Lokal znajduje się na części powierzchni obiektu "Pogodny" przy ul. Pogodnej 6 w Białymstoku.
aaa
Kieleckie „Społem" świętowało 100 lat działalności.
Podczas uroczystego walnego zgromadzenia członków w restauracji Winnica w Kielcach, nagrodzono kielecką spółdzielnię oraz jej wieloletnich pracowników.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowa społemowska perełka na mapie handlowej Buska-Zdroju

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: środa, 24, wrzesień 2014

sis03 2014 busko zdroj lidW dniu 13 września br. o godz.10 ,,Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku-Zdroju, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otworzyła nowoczesny, zmodernizowany i rozbudowany sklep pod nazwą Sam „Targowy", zlokalizowany jak sama nazwa wskazuje na Placu Targowym miasta.

Na uroczystość otwarcia placówki licznie przybyli klienci oraz zaproszeni goście: marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, burmistrz miasta i gminy Waldemar Sikora, starosta powiatu Busko-Zdrój Jerzy Kolarz, radni Sejmiku Wojewódzkiego Mieczysław Sas i Krzysztof Dziekan, prezesi i dyrektorzy większości firm i instytucji z terenu miasta Busko-Zdrój.
Uroczyste otwarcie sklepu zaszczycił swoją obecnością także Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie, który w swojej wypowiedzi podkreślił rolę polskiej sieci handlowej „Społem" na rynku miasta Buska-Zdroju i całego kraju. Przypomniał zebranym, że jest to firma, która w całości odprowadza podatki do polskiego budżetu i daje miejsca pracy, gdzie ludzie pracują godnie i są szanowani oraz doceniani. Pogratulował Zarządowi trafnych decyzji i bardzo szybkiej realizacji inwestycji, podkreślając, że „Społem" PSS w Busku-Zdroju można stawiać za wzór dla wszystkich spółdzielni w Polsce. Mimo silnej konkurencji, można się rozwijać i konkurować nawet z największymi rekinami handlowymi.
Uroczystego otwarcia Samu „Targowy" dokonał Józef Żurek – prezes Zarządu „Społem" PSS w Busku-Zdroju, który podkreślił w jak szybkim tempie była wykonana ta inwestycja, używając określenia ,,mistrzostwo świata". Następnie prezes Józef Żurek zaprosił wszystkich zebranych klientów na zakupy do nowej placówki, gdzie dla ich wygody zastosowane zostały najwyższe standardy stosowane w budownictwie z przeznaczeniem do handlu oraz przygotowano wiele promocji towarów w niskich cenach.
Sam „Targowy" swoją architekturą oraz kolorystyką nawiązuje do sklepów sieci „Społem" PSS w Busku-Zdroju, tj. „Lux", „Zenit" oraz budynku handlowo-usługowego przy ul. Bohaterów Warszawy.
Znaczna rozbudowa tej placówki pozwoliła na połączenie dwóch dotychczas osobno funkcjonujących sklepów: sklepu spożywczego oraz sklepu przemysłowego – z szeroką gamą m.in. artykułów chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.
„Społem" PSS w Busku-Zdroju od lat buduje swoją markę dokładając wszelkich starań, aby wypracowane standardy przekładały się na satysfakcję kupujących. Nowoczesny, przestronny i dobrze zaopatrzony Sam „Targowy" pozwoli na szybkie, wygodne i korzystne zakupy.
W dniu otwarcia sklepu zorganizowane były liczne promocje i degustacje. Na klientów czekały też liczne niespodzianki i upominki.

  • sis03_2014_busko_zdroj01
  • sis03_2014_busko_zdroj02
  • sis03_2014_busko_zdroj03
  • sis03_2014_busko_zdroj04
  • sis03_2014_busko_zdroj05
  • sis03_2014_busko_zdroj06
  • sis03_2014_busko_zdroj07
  • sis03_2014_busko_zdroj08
  • sis03_2014_busko_zdroj09