krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Czy wiecie, że dla siedmiu na dziesięciu Polaków wystarczającą zachętę do zakupu danego produktu stanowi to, że pochodzi on z Polski, a połowa konsumentów swój patriotyzm manifestuje podczas zakupów w sklepach z artykułami rolno-spożywczymi?
aaa
Obchodząca w bieżącym roku 75-lecie istnienia, Spółdzielnia „Społem" PSS w Głogowie otworzyła, po rozbudowie, sklep ogólnospożywczy.
W placówce handlowej została powiększona sala sprzedaży z 268 m2 do 354 m2, przebudowano pomieszczenia socjalne, magazyn...
aaa
Posiedzenie inauguracyjne Sektorowej Rady ds. Kompetencji w Handlu
Reprezentantem Spółdzielczości Spożywców „Społem" w powołanej Radzie został Prezes KZRSS „Społem" Ryszard Jaśkowski.
aaa
Jubileuszowy 50 Zjazd Delegatów KZRSS
W Zjeździe uczestniczyło 225 delegatów spośród 293 wybranych w spółdzielniach, 30 zaproszonych gości oraz 125 przedstawicieli wystawców.
aaa
Społem Wola przeszło lifting i walczy o klientów nowym konceptem Bistro Kredens
Społem Wola w wygospodarowanej części lokalu sklepowego stworzyło bistro łączące bar mleczny z pubem.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowa społemowska perełka na mapie handlowej Buska-Zdroju

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: środa, 24, wrzesień 2014

sis03 2014 busko zdroj lidW dniu 13 września br. o godz.10 ,,Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku-Zdroju, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otworzyła nowoczesny, zmodernizowany i rozbudowany sklep pod nazwą Sam „Targowy", zlokalizowany jak sama nazwa wskazuje na Placu Targowym miasta.

Na uroczystość otwarcia placówki licznie przybyli klienci oraz zaproszeni goście: marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, burmistrz miasta i gminy Waldemar Sikora, starosta powiatu Busko-Zdrój Jerzy Kolarz, radni Sejmiku Wojewódzkiego Mieczysław Sas i Krzysztof Dziekan, prezesi i dyrektorzy większości firm i instytucji z terenu miasta Busko-Zdrój.
Uroczyste otwarcie sklepu zaszczycił swoją obecnością także Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie, który w swojej wypowiedzi podkreślił rolę polskiej sieci handlowej „Społem" na rynku miasta Buska-Zdroju i całego kraju. Przypomniał zebranym, że jest to firma, która w całości odprowadza podatki do polskiego budżetu i daje miejsca pracy, gdzie ludzie pracują godnie i są szanowani oraz doceniani. Pogratulował Zarządowi trafnych decyzji i bardzo szybkiej realizacji inwestycji, podkreślając, że „Społem" PSS w Busku-Zdroju można stawiać za wzór dla wszystkich spółdzielni w Polsce. Mimo silnej konkurencji, można się rozwijać i konkurować nawet z największymi rekinami handlowymi.
Uroczystego otwarcia Samu „Targowy" dokonał Józef Żurek – prezes Zarządu „Społem" PSS w Busku-Zdroju, który podkreślił w jak szybkim tempie była wykonana ta inwestycja, używając określenia ,,mistrzostwo świata". Następnie prezes Józef Żurek zaprosił wszystkich zebranych klientów na zakupy do nowej placówki, gdzie dla ich wygody zastosowane zostały najwyższe standardy stosowane w budownictwie z przeznaczeniem do handlu oraz przygotowano wiele promocji towarów w niskich cenach.
Sam „Targowy" swoją architekturą oraz kolorystyką nawiązuje do sklepów sieci „Społem" PSS w Busku-Zdroju, tj. „Lux", „Zenit" oraz budynku handlowo-usługowego przy ul. Bohaterów Warszawy.
Znaczna rozbudowa tej placówki pozwoliła na połączenie dwóch dotychczas osobno funkcjonujących sklepów: sklepu spożywczego oraz sklepu przemysłowego – z szeroką gamą m.in. artykułów chemii gospodarczej oraz artykułów gospodarstwa domowego.
„Społem" PSS w Busku-Zdroju od lat buduje swoją markę dokładając wszelkich starań, aby wypracowane standardy przekładały się na satysfakcję kupujących. Nowoczesny, przestronny i dobrze zaopatrzony Sam „Targowy" pozwoli na szybkie, wygodne i korzystne zakupy.
W dniu otwarcia sklepu zorganizowane były liczne promocje i degustacje. Na klientów czekały też liczne niespodzianki i upominki.

  • sis03_2014_busko_zdroj01
  • sis03_2014_busko_zdroj02
  • sis03_2014_busko_zdroj03
  • sis03_2014_busko_zdroj04
  • sis03_2014_busko_zdroj05
  • sis03_2014_busko_zdroj06
  • sis03_2014_busko_zdroj07
  • sis03_2014_busko_zdroj08
  • sis03_2014_busko_zdroj09