krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Stefcio - pluszak w barwach kieleckiej „Społem" PSS
"Społem" PSS Kielce w oryginalny sposób włączyła się w nurt "pluszakowy".
aaa
Jubileuszowa gala Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku
To była wspaniała podróż po 120-letniej historii. Taki jubileusz zdarza się tylko raz, stąd rozmach i wyjątkowe atrakcje.
aaa
Jubileusz 45-lecia „Społem" Spółdzielczych Domów Handlowych „CENTRAL" w Łodzi
Uroczyste obchody w formie pikniku oraz miasteczko zdrowia – „Central na zdrowie"...
aaa
Uroczyste otwarcie Centralnego Baru Mlecznego kieleckiej „Społem" PSS
W uroczystości wzięli udział szczypiorniści AZS UJK Kielce, z którym „Społem" podpisało umowę sponsorską na sezon 2017/2018.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu po modernizacji w PSS „Społem" w Legionowie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, sierpień 2017

W dniu 12.08.2017 r. w Legionowie, przy ul. Sowińskiego 18 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu, w którym przeprowadzono remont modernizacyjny sali sprzedażowej. Placówkę wyposażono w nowoczesne meble i chłodnictwo, które pozwalają na lepszą ekspozycję towarów i bardziej komfortowe zakupy.

Projekt został wykonany przez firmę PRO-DETAL. Podczas otwarcia, pierwszych klientów przywitała Pani Prezes Zarządu Edyta Rybicka, częstując ich tortem przygotowanym specjalnie na tą okazję przez pracowników spółdzielczej piekarni. Na osoby odwiedzające sklep w tym dniu czekało wiele atrakcji m.in. towary w promocyjnych cenach, degustacje wędlin i pierogów oraz drobne upominki. Sklep ma dużo wiernych klientów, którzy z niecierpliwością czekali na jego otwarcie, ale wiele osób było tu po raz pierwszy. Wszyscy byli pod wrażeniem zmian jakie zaszły w sklepie, który dzięki swemu nowoczesnemu wyglądowi i miłej obsłudze przełamuje stereotypy dotyczące placówek „Społem' pokazując, że dzisiaj ich atutem może być połączenie tradycji
z nowoczesnością.

  • sisIII2017_legionowo01
  • sisIII2017_legionowo02
  • sisIII2017_legionowo03