krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Projekt kształcenia rezerw kadry zarządzającej spółdzielniami
Cykl szkoleń dedykowany kadrze kierowniczej zarządzającej spółdzielniami zrzeszonymi w KZRSS „Społem"
aaa
Uroczyste otwarcie nowego SEZAMU"
Centrum Marszałkowska to wspólna inwestycja „Społem" WSS Śródmieście i BBI Development...
aaa
Zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na wystawę „Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989"
aaa
Bistro z okienkiem bar-drive PSS Społem Białystok
Bar z 60 miejscami konsumpcyjnymi mieści się przy ul. Brzechwy 3.
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie sklepu po modernizacji w PSS „Społem" w Legionowie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2017 Opublikowano: poniedziałek, 28, sierpień 2017

W dniu 12.08.2017 r. w Legionowie, przy ul. Sowińskiego 18 odbyło się uroczyste otwarcie sklepu, w którym przeprowadzono remont modernizacyjny sali sprzedażowej. Placówkę wyposażono w nowoczesne meble i chłodnictwo, które pozwalają na lepszą ekspozycję towarów i bardziej komfortowe zakupy.

Projekt został wykonany przez firmę PRO-DETAL. Podczas otwarcia, pierwszych klientów przywitała Pani Prezes Zarządu Edyta Rybicka, częstując ich tortem przygotowanym specjalnie na tą okazję przez pracowników spółdzielczej piekarni. Na osoby odwiedzające sklep w tym dniu czekało wiele atrakcji m.in. towary w promocyjnych cenach, degustacje wędlin i pierogów oraz drobne upominki. Sklep ma dużo wiernych klientów, którzy z niecierpliwością czekali na jego otwarcie, ale wiele osób było tu po raz pierwszy. Wszyscy byli pod wrażeniem zmian jakie zaszły w sklepie, który dzięki swemu nowoczesnemu wyglądowi i miłej obsłudze przełamuje stereotypy dotyczące placówek „Społem' pokazując, że dzisiaj ich atutem może być połączenie tradycji
z nowoczesnością.

  • sisIII2017_legionowo01
  • sisIII2017_legionowo02
  • sisIII2017_legionowo03