krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Rywalizacja w finale Pucharu Polski siatkarzy zakończona!

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2023 Opublikowano: środa, 01, marzec 2023

siatkowka022023Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle triumfuje w 66. TAURON Pucharu Polski w Krakowie który odbył się w dniach 25-26 lutego 2023 r. W wielkim finale rozgrywek po raz czwarty z rzędu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle walczyła z Jastrzębskim Węglem i po raz czwarty zespół z Kedzierzyna wygrał klasyk polskiej ligi. To już 10. Puchar Polski w bogatej kolekcji ZAKSY, która tym samym została pierwszym klubem z takim dorobkiem. Finałowym spotkaniem w TAURON Arenie emocjonował się komplet kibiców, bijąc przy tym rekord frekwencji w Pucharze Polski, który obecnie wynosi 11815!

Społem Coop czynnie uczestniczył w całym wydarzeniu jako sponsor Polskiej Ligi Siatkówki. Byliśmy widoczni w każdym punkcie przeznaczonym dla sponsorów. Wiele spółdzielni biorących udział w funduszu robiło konkursy dla swoich odbiorców w mediach społecznościowych i szeroko reklamowało całe wydarzenie wśród klientów sklepów, barów i restauracji. Jak powszechnie wiadomo sport jakim jest siatkówka to bardzo popularny sport rodzinny. Na pewno obecność przy takim wydarzeniu przekłada się na propagowanie naszej marki wśród coraz młodszych konsumentów.
Wszystkim drużynom życzymy dalszych sukcesów, a Polskiej Lidze Siatkówki bicia kolejnych rekordów!