krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

„Społem" PSS w Busku–Zdroju wyróżniona Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: wtorek, 03, listopad 2015

Minister Gospodarki nadał „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Busku–Zdroju Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.
Odznaka ta jest zaszczytnym, wyróżnieniem nadawanym osobom fizycznym i przedsiębiorstwom aktywnym na polu gospodarki, wnoszącym istotny wkład w jej rozwój i jest uhonorowaniem 70-lecia istnienia spółdzielni.

W dniu 30 września 2015 roku w Kielcach, na okolicznościowej uroczystości zorganizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą w Warszawie – Naczelny Organ Samorządu Spółdzielczego, Odznakę Honorową odebrali przedstawiciele „Społem" PSS w Busku–Zdroju: Jacek Nowaczkiewicz – przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Zarząd w osobach: Józef Żurek – prezes Zarządu, Grażyna Niziołek – zastępca prezesa Zarządu i Małgorzata Kucharska – członek Zarządu.
Odznakę wręczyli: Marek Gos – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz Alfred Domagalski – prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie.
Po części oficjalnej, zaproszeni Prezesi z innych spółdzielni złożyli serdeczne gratulacje na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej i Zarządu dla wszystkich członków oraz pracowników „Społem" PSS w Busku–Zdroju, życząc dalszych sukcesów i prężnego rozwoju spółdzielni w kolejnych latach jej działalności.