krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Piknik z okazji 115-lecia PSS w Garwolinie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2023 Opublikowano: piątek, 04, sierpień 2023

W dniu 8 lipca 2023r „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni. Przy pięknej pogodzie i w scenerii ogrodów Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie spotkanie otworzył Prezes Zarządu Pan Hieronim Kobus powitaniem gości oraz krótkim przemówieniem, w którym wspomniał założycieli i pierwszych działaczy Spółdzielni a także kilka najważniejszych wydarzeń z działalności firmy.

Następnie głos zabrał Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Dariusz Zając, który w swoim imieniu powitał zebranych oraz życzył dobrej zabawy. Poczęstunek na piknik przygotował dobrze znany w okolicy i prowadzony przez Spółdzielnię Bar „Smakosz". Bigos ugotowany specjalnie na tę okazję cieszył się ogromnym powodzeniem. Dania z grilla serwowały Zakłady Mięsne JBB. Dużą atrakcją był również stół wiejski przygotowany przez Zakłady Mięsne Publima Lipsko. Wsparcia udzieliła także firma Oreco Sp. zo.o. oraz Eurocash Oddział Lublin. Uczestnicy bawili się przy muzyce, tańczyli, a ci odważniejsi śpiewali karaoke. Piknik był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji kilku pokoleń.

  • sisIII2023_garwolin01
  • sisIII2023_garwolin02
  • sisIII2023_garwolin04
  • sisIII2023_garwolin05