krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Informacja Zastępcy Prezesa Zarządu KZRSS „Społem" i Prezesa KPH „Społem" o marce własnej „Społem" w „Tęczy Polskiej"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: piątek, 04, grudzień 2015

W Magazynie Krajowej Rady Spółdzielczej „Tęcza Polska" Nr 11, z listopada br., ukazała się informacja o marce własnej „Społem", którą przekazał Ryszard Jaśkowski – zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" i prezes Krajowej Platformy Handlowej „Społem".

Oto treść tej informacji.
– W grudniu 2010 r., wychodząc naprzeciw potrzebom naszych spółdzielni, powołaliśmy Krajową Platformę Handlową „Społem". Właścicielem tej spółdzielczej spółki jest w 100 proc. Krajowy Związek. Współpracę z Platformą zadeklarowało ponad 150 spółdzielni, posiadających łącznie ponad 1.500 sklepów.
Jednym z naszych najważniejszych zadań jest m.in. rozwój marki własnej „Społem". Obecnie tradycyjnym logo „Społem" oznaczonych jest już ponad 200 towarów różnego asortymentu: m.in. ciastka produkowane przez PSS „Społem" w Stalowej Woli, produkty mleczne, dżemy, jaja, wędliny, a także artykuły gospodarstwa domowego i chemii gospodarczej. W tej chwili skupiamy się na modyfikacji i rozwoju marki własnej poprzez optymalizację grup produktowych. Planujemy wprowadzenie nowych, atrakcyjnych towarów – już dziś mogę powiedzieć, że będą to m.in. mrożonki oraz 15 nowych produktów nabiałowych. Dobierając towary do katalogu marki własnej kierujemy się ich jakością oraz atrakcyjną ceną, która pozwoli osiągać zamierzone marże dla Spółdzielni. Platforma równolegle wdraża również projekt „Społem na zdrowie", który pozwoli naszym spółdzielniom na uzyskanie korzystnych rabatów na parafarmaceutyki i suplementy diety.
W ofercie dostępnej na portalu KPH „Społem" dostępne są już:
– 123 produkty w marce własnej „Społem",
– 34 produkty AGD z logo „Społem",
– 9 produktów Elektro AGD z logo „Społem",
– 23 produkty w kategorii chemia i kosmetyki.