krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Otwarcie nowego baru z punktem drive przy KEN PSS „Społem" w Białymstoku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2021 Opublikowano: wtorek, 09, listopad 2021

Trwająca od wiosny b.r. budowa baru przy supermarkecie KEN PSS Społem w Białymstoku przy ul. Kołłątaja 50 w Białymstoku dobiegła końca. Nowy punkt gastronomiczny został otwarty dla gości 27 października b.r. Jest to obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ponad 600m2, z salą konsumpcyjną dla 82 osób.

Gości przywitało przestronne, ergonomiczne i efektownie zaaranżowane wnętrze, którego wystrój nawiązuje schematem do pozostałych barów sieci. Jego wyróżniki, jak: szlachetna kolorystyka wnętrza, dodatki w stylu glamour w postaci nowoczesnego oświetlenia i lampo reklam oraz nadające przytulności rolety rzymskie, zapewnią gościom miły klimat konsumpcji. Nastroju dopełnia sącząca się z głośników muzyka. Ponad 30 osobowa załoga baru dba o świeżość, jakość i doskonałe smaki serwowanych dań. W menu nie zabrakło pozycji znanych z Białostockiej Gastronomii PSS Społem w Białymstoku i codziennie jest to liczba około stu propozycji przygotowywanych na świeżo, na miejscu. Wśród nich: dania mięsne, wege, fit, zupy, surówki, sałatki, desery i świeżo wyciskane soki warzywno-owocowe. Menu prezentowane jest na elektronicznych tablicach, które z powodzeniem przeszły testy w innych lokalizacjach Białostockiej Gastronomii. Nowością jest elektroniczne menu w postaci zewnętrznego monitora w punkcie drive, który obsługuje sprzedaż dań dla kierowców, bez potrzeby wysiadania z auta. KEN to kolejny bar Białostockiej Gastronomii PSS Społem Białystok, w którym funkcjonuje obsługa w formie drive thru.
Bar w tej lokalizacji powstał jako odpowiedź na liczne zapytania i wyraźnie zgłaszane nam oczekiwania klientów z osiedla TBS. Przez ostatnie lata wpływało do nas mnóstwo próśb o zbudowanie baru przy istniejącym supermarkecie a ponieważ wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów, postanowiliśmy spełnić ich oczekiwania. Zyskując możliwość dokupienia terenu dzięki uprzejmości i dobrosąsiedzkim kontaktom bez dłuższego namysłu wygospodarowaliśmy środki na stworzenie nowego punktu gastro w tym miejscu. Budowaliśmy nasz obiekt jak przystało na tradycję, którą kultywujemy, z pomocą wyłącznie lokalnych firm i wykonawców, ponieważ bycie lokalnymi patriotami to nasza dewiza – powiedział Janusz Kulesza, prezes Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem w Białymstoku.
KEN to kolejna inwestycja białostockiej spółdzielni Społem, która nie zwalnia tempa rozwoju mimo trwającej pandemii, wydaje rocznie na ten cel ponad 10mln zł. W planach są już kolejne obiekty handlowe i gastronomiczne oraz budowa centrum logistyczno-produkcyjnego.