pasek o spolem

Copyright by KZRSS "Społem"

Praca w KZRSS "Społem"

Kategoria: Praca w KZRSS Opublikowano: piątek, 11, sierpień 2023

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku i 150-letnia tradycją. Jako pracodawca zapewniamy stabilne zatrudnienie, stałe godziny pracy, możliwość skorzystania z pracowniczego programu emerytalnego oraz opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

Obecnie poszukujemy:

Pracownik Gospodarczy

Zadania:
• Wykonywanie prac remontowo – konserwacyjnych,
• Wykonywanie prostych prac naprawczych na terenie obiektu ( m.in. naprawa mebli biurowych, drzwi, regulacja okien),
• Obsługiwanie i utrzymywanie w należytym stanie sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy,
• Wykonywanie prac adaptacyjnych dla użytkowników lokali biurowych i najemców, udział w transporcie wyposażenia i sprzętu pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami według potrzeb,
• Wykonywanie prac porządkowych i gospodarczych w wyznaczonych pomieszczeniach obiektu (łącznie z myciem okien w budynkach),
• Wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem czystości obiektu - dbałość o czystość i porządek wewnętrznego oraz zewnętrznego terenu obiektu (m.in. malowanie, czyszczenie ścian pomieszczeń budynku) w okresie zimowym odśnieżanie terenu.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne lub pokrewne (min. zawodowe),
• Wiedza i praktyczne doświadczenie,
• Znajomość i praktyczna umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (m.in. umiejętność dobierania odpowiednich urządzeń i narzędzi do realizacji zadań),
• Praktyczna umiejętność wykonywania prac remontowych i naprawy drobnych urządzeń biurowych (znajomość technik remontowych i materiałów remontowo - budowlanych),
• Samodzielność i dobra organizacja pracy,
• Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
• stałe, wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata,
• wdrożenie w obowiązki i wsparcie przy dalszej realizacji zadań,
• opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
• możliwość skorzystania z funduszu socjalnego oraz (pracowniczego programu emerytalnego),
• praca od poniedziałku do piątku 8 -16,
• grupowe ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja:
Warszawa, ul. Grażyny 13/15

Zależy nam na nawiązaniu współpracy z osobą, która swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem, będzie wspierała nas na stałe.

Wymagane dokumenty:
• Curriculum vitae (CV)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów:
- osobiście: KZRSS "Społem" Zespół Zarzadzania Nieruchomościami, 02-548 Warszawa, ul. Grażyny 13/15, pok. 110

Dodatkowe informacje można uzyskać pod następującym numerem telefonu: 575888295.

W przypadku chęci uczestniczenia również w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KZRSS „Społem" danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące z zakresie obsługi administracji kadrowej i płacowej.
4. Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody, do chwili cofnięcia tej zgody, nie dłużej jednak niż do momentu zakończenia procesu rekrutacji. Dane przechowywane dla potrzeb przyszłych rekrutacji, będą przetwarzane przez okres 3 lat od momentu wyrażenia zgody w tym zakresie.
5. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia zgody.
6. Maja Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji i dalszych działań bezpośrednio z nią związanych. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody.