Copyright by KZRSS "Społem"

Projekt Spółdzielnia - e-learning

Kategoria: Projekt Spółdzielnia: e-lerning Opublikowano: środa, 21, październik 2020

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne KZRSS „Społem" zaprasza do korzystania z nowej oferty szkoleń e-learningowych przygotowanych w ramach Projektu „SPÓŁDZIELNIA".
Szkolenia e-learningowe mają dokładnie taki sam cel, jak szkolenia stacjonarne dla pracowników - przekazanie wiedzy oraz trening umiejętności. Tylko forma się zmienia na interaktywną, atrakcyjną wizualnie i dostępną dla każdego pracownika.
Atuty takiej formy szkolenia:
• dostępność, mobilność i wygoda – szkolenia e-learningowe można odbyć w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu i w dowolnym czasie
• efektywność dzięki interaktywnym, multimedialnym formom szkolenia – e-learning aktywizuje uczestników i zwiększa efektywność uczenia się
• efekty szkolenia są mierzalne – można zliczać np. punkty z quizów lub czas spędzony przez uczestnika na szkoleniu
• sprawne przekazanie wiedzy - w jednym dniu można przeszkolić wielu pracowników
• redukcja kosztów - koszt realizacji szkoleń jest dużo niższy,
• jednolitość - każdy uczestnik zapoznaje się dokładnie z takim samym materiałem
Szkolenia e-learningowe doskonale sprawdzają przy wdrażaniu nowych pracowników, a także jako alternatywa w przypadku szkoleń produktowych, których celem jest przekazanie wiedzy dotyczącej danego produktu czy usługi. Z jednej strony kursy e-learningowe zapewniają możliwość atrakcyjnego przekazania wiedzy, z drugiej dają szansę przetrenowania kluczowych umiejętności niezbędnych do pracy z produktem.

Załączona oferta obejmuje szkolenia z zakresu BHP, profesjonalnej obsługi klienta i obsługi kas fiskalnych. W przygotowaniu są szkolenia z zakresu księgowości, prawa pracy i pakietu office. O kolejnych szkoleniach umieszczonych na platformie e-learningowej będziemy sukcesywnie Państwa informować.

Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń i oczekujemy na zgłoszenia uczestników na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.