krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Sponsorujemy turniej TAURON Puchar Polski siatkarzy w Krakowie 2 i 3 marca by promować markę „Społem Coop”

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: czwartek, 08, luty 2024

Turniej finałowy TAURON Pucharu Polski siatkarzy w Krakowie już 2 i 3 marca! Czeka na nas wyjątkowe święto polskiej ligowej siatkówki. W największej polskiej hali – TAURON Arenie Kraków – rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski mężczyzn 2024. W finale wystąpią gwiazdy polskiej i światowej siatkówki.

Przypomnijmy, że do turnieju finałowego (2-3 marca 2024) zakwalifikują się zwycięzcy ćwierćfinałów (będą rozgrywane 14 lutego 2024). W nich zagra sześć najwyżej sklasyfikowanych drużyn PlusLigi na półmetku fazy zasadniczej oraz dwie ekipy z eliminacji. Cztery czołowe zespoły PlusLigi zostaną rozstawione w losowaniu par ćwierćfinałowych, zwycięzcy meczów 1/4 finału zagrają w turnieju finałowym w Krakowie.

Do sponsorów turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski siatkarzy dołączył największy polski bank – PKO Bank Polski, który został właśnie Sponsorem Głównym wyjątkowego wydarzenia, które już 2 i 3 marca odbędzie się w największej polskiej hali sportowej. Szykuje się kolejny rekord frekwencji i niepowtarzalne emocje, których przy wsparciu Sponsorów dostarczą gwiazdy światowej siatkówki.