krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości 2023 - piknik spółdzielczy 30.06.2023 r.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: piątek, 07, lipiec 2023

W piątek 30 czerwca 2023 roku spółdzielcy wszystkich branż spotkali się w ogrodach Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego Spółdzielni „Samopomoc Chłopska" w Warszawie-Miedzeszynie aby wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości. Jak co roku wydarzeniu temu towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursów spółdzielczych, a dodatkową atrakcją był piknik z udziałem wystawców spółdzielczych oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca „Poloneziaki".

Czytaj więcej...

Spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i salonów Eleganza

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: piątek, 30, czerwiec 2023

sisII2023 lid elegandzaW dniach 21-22 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i osób skupionych w ramach marki Eleganza – Świat Dobrych Ubrań. Wydarzenie miało miejsce w Zamku Janów Podlaski, unikatowym kompleksie wypoczynkowo – konferencyjnym położonym w sercu Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu". Głównym organizatorem była „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej...

24. Ogólnopolski Sejmik Spółdzielczości Uczniowskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: wtorek, 27, czerwiec 2023

Około 100 przedstawicieli spółdzielni uczniowskich z całego kraju wzięło udział w 24. Ogólnopolskim Sejmiku Spółdzielczości Uczniowskiej, który odbył się 20 czerwca br. w Domu Spółdzielczości Pracy. Sejmik był okazją do podsumowania działań Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej oraz refleksji nad stanem najmłodszej branży spółdzielczej w Polsce. Ogłoszono także wyniki konkursu plastycznego FRSU „Poznaj naszą spółdzielnię" oraz konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszy fotoreportaż o spółdzielni uczniowskiej w roku szkolnym 2022/2023.

Czytaj więcej...

Wyniki Konkursu o Puchar KRS na najlepszy fotoreportaż o spółdzielni uczniowskiej w roku szkolnym 2022/2023

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023
Opublikowano: wtorek, 20, czerwiec 2023

Komisja Konkursowa Konkursu o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepszy fotoreportaż o SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKIEJ w roku szkolnym 2022/2023 podczas obrad w dniach 1-5 czerwca br. zakwalifikowała do konkursu 14 spółdzielni uczniowskich z następujących województw: dolnośląskiego (1), kujawsko-pomorskiego (1), lubelskiego (2), łódzkiego (1), małopolskiego (4), mazowieckiego (3), świętokrzyskiego (2).

Czytaj więcej...