krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
aaa
Krzysztof Klenczon pracował w Społem!
Grażyna Saj-Klocek odnalazła w archiwach Spółdzielni zaskakujące dokumenty dotyczące jego zatrudnienia w 1960r.
aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i salonów Eleganza

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2023 Opublikowano: piątek, 30, czerwiec 2023

sisII2023 lid elegandzaW dniach 21-22 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Domów Handlowych „Społem" i osób skupionych w ramach marki Eleganza – Świat Dobrych Ubrań. Wydarzenie miało miejsce w Zamku Janów Podlaski, unikatowym kompleksie wypoczynkowo – konferencyjnym położonym w sercu Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu". Głównym organizatorem była „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej.

Gośćmi spotkania byli, Ryszard Jaśkowski – Prezes Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem", Prezesi i przedstawiciele takich firm jak „Społem" SDH „Central" Łódź, „Społem" PSS Białystok, Handlowa Spółdzielnia „Jubilat" Kraków, „Społem" PSS Katowice, „Społem" PSS Legionowo, Hala Wola Warszawa Sp. z o.o., Hale Banacha Warszawa, „Społem" PSS Rzeszów, „Społem" PSS Wyszków, „Społem" PSS Siemiatycze oraz Zarząd „Społem" PSS w Białej Podlaskiej wraz z pracownikami SDH „Sawko".
W pierwszym dniu eventu goście zwiedzali stadninę koni w Janowie Podlaskim. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, podczas której Prezes Zarządu „Społem" PSS w Białej Podlaskiej Eugeniusz Mazur powitał zebranych.
Anna Domańska, koordynator salonów Eleganza pożegnała w imieniu wszystkich obecnych, przechodzących na emeryturę Prezesa Hali Wola Anatola Świeżaka i Prezesa Hal Banacha Józefa Idzikowskiego, którym wręczono kwiaty i upominki. Prezes Eugeniusz Mazur wręczył obu panom grawertony od zarządu „Społem PSS w Białej Podlaskiej. Kwiaty otrzymał także odchodzący w 2023 roku na emeryturę z-ca Prezesa Społem" PSS w Białej Podlaskiej Lechosław Wietraszuk. Goście wysłuchali także koncertu skrzypcowego w wykonaniu 15-letniego laureata wielu konkursów Aleksandra Żyły z Białej Podlaskiej.
Kolejny dzień spotkania rozpoczął się od wystąpienia Eugeniusza Mazura, Prezesa „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, który opowiedział o spółdzielni. Następnie Anna Domańska poinformowała o działaniach i wydarzeniach w funkcjonowaniu Eleganzy w pierwszych pięciu miesiącach bieżącego roku. O trendach i aspektach mody oraz problemach reklamowo – marketingowych w salonach Eleganza mówiła Joanna Biała ze „Społem" PSS w Białymstoku.
Odbyło się także spotkanie Prezesów zarządów spółdzielni i spółki, którzy obecni byli na spotkaniu w Janowie Podlaskim. Poruszono wiele tematów w których wystąpił niepokój o przyszłość spółdzielczości i spółdzielni. Wyrażane stanowiska miały często odmienny charakter. Następnie zaprezentowały się firmy AGDA – obuwie damskie i męskie, ZEST – walizki, parasole, RAVI – gospodarstwo domowe. Podczas tej prezentacji zespoły osób zrzeszonych w porozumieniu D.H. „Społem" i Eleganza negocjowały wspólne warunki zakupu tych towarów dla salonów Eleganza.
Następne spotkanie planowane jest w I półroczu 2024 roku.