krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kolejna Konferencja „SPOŁEM 2024" już za nami!
aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ „SPOŁEM - 2024"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: wtorek, 05, marzec 2024

Zarząd KZRSS „Społem" w Warszawie serdecznie zaprasza prezesów i członków zarządów spółdzielni na kolejną, wiosenną konferencję „SPOŁEM 2024".

Konferencja jest realizacją zadań Związku określonych w programie ostatniego Zjazdu Delegatów. Celem konferencji jest omówienie kluczowych obszarów działalności spółdzielni spożywców „Społem" w zmieniających się warunkach społeczno-gospodarczych naszego kraju.

Podczas tegorocznej konferencji zostanie zaprezentowany nowy projekt edukacyjny pod nazwą Polska Szkoła Handlowa. Jest to kompleksowy program edukacyjny skierowany do kierowników i pracowników sklepów oraz kandydatów na te stanowiska. Kurs kończy się egzaminem przeprowadzanym przez egzaminatorów posiadających certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej, a uczestnicy otrzymują certyfikaty kwalifikacji zawodowej.

Podobnie jak w poprzednich latach konferencja daje możliwość do spotkania kadry zarządzającej spółdzielniami i podzielenia się aktualnymi problemami dotyczącymi naszej organizacji.

Proponowane terminy konferencji: 09-11.04.2024 r. i 16-18.04.2024 r.

W pierwszym dniu rozpoczniemy konferencję spotkaniem z Zarządem Związku o godz. 16.00 w Sali Konferencyjnej im. I. Strzeleckiej (od godz. 14.00 zakwaterowanie w pokojach gościnnych KZRSS „Społem", a o godz. 15.00 obiad w restauracji Mokolove). Konferencję zakończymy trzeciego dnia ok. godz. 11.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do dnia 25.03.2024 r.

Odpłatność za udział w konferencji wynosi 990 zł netto plus VAT za 1 osobę.

Zgłoszenia przyjmuje Centrum Szkoleniowo- Konferencyjne:
telefon - (22) 44 08 207
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

/-/ ZARZĄD