krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Co z pojemnikami dań na wynos? Kiedy szklane butelki?- odpowiadamy na pytania odnośnie systemu kaucyjnego…
aaa
Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w siedzibie Krajowej Rady Spółdzielczej
aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
Copyright by KZRSS "Społem"

Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2024 Opublikowano: wtorek, 12, marzec 2024

W dniu 1 lutego 2024 r., po przeprowadzonym remoncie, otwarty został sklep spożywczy przy ul. Podleśnej należący do sieci sklepów „Społem" w Białej Podlaskiej. Sklep przeszedł gruntowny remont, którego celem była poprawa estetyki i funkcjonalności placówki oraz wzrost komfortu klientów przy dokonywaniu zakupów. Zmieniono formę sprzedaży z tradycyjnej na samoobsługową.

Dzięki odświeżeniu sali sprzedażowej oraz wymianie oświetlenia na ledowe wnętrze sklepu nabrało przejrzystości. Jest jasne i przyjemne. W ramach przeprowadzonych prac remontowych wykonano instalację c.o. wraz z piecem, wymieniono drzwi wewnętrzne, okna na zapleczu sklepu, ułożono nowe płytki na ścianach na dziale mięsnym i z pieczywem.
Przygotowano również pomieszczenie na nowo zakupiony piec do wypieku świeżych bułek. Zostały wymienione na nowe wszystkie meble sklepowe, lady chłodnicze, zamontowano nowy agregat chłodniczy. Nowoczesne meble zapewniają lepsze przechowywanie świeżego towaru, ciekawszą prezentację i estetykę produktów.
Wykonano też wiele innych drobnych robót na sali sprzedażowej i zapleczu mających na celu poprawę funkcjonowania placówki i wzrost komfortu pracy załogi.
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00, a w soboty od 7:00 do 15:00.
Zapraszamy do zakupów !