krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Pomoc „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 03, czerwiec 2014

W dniach 5-11 maja br. na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie odbyły się Warszawskie Dni Kawaleryjskie zorganizowane przez Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego – oddział kawalerii ochotniczej, stacjonujący w stolicy, obchodzący 10. rocznicę swojego powstania.

Organizatorzy Warszawskich Dni Kawaleryjskich zwrócili się do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście o wsparcie w zakresie aprowizacji uczestników imprezy.
W ramach wsparcia produktowego „Społem" WSS Śródmieście wraz z partnerami handlowymi: Spółdzielnią Produkcyjno-Handlową „Krynka", Spółdzielnią Piekarsko-Ciastkarską, Zakładem Przetwórstwa Mięsnego JBB z Łysych, Pracownią Cukierniczą „Raj-Plus", Gospodarstwem Sadowniczym B. A. Musiałowscy, pomogli w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich.
W ramach Warszawskich Dni Kawaleryjskich zorganizowano szereg atrakcji, m.in. zawody kawaleryjskie, będące eliminacjami do Mistrzostw Polski Militarii, konkurs trębaczy, pokazy jeździeckie, koncerty, a także akcje edukacyjne w postaci spotkań historycznych, oglądania dokumentacji zdjęciowej, pokazów filmowych w kinie letnim. Niezwykłe były pokazy zręcznościowe: jazda na stojąco na dwóch koniach , akrobacje na koniu, skoki synchroniczne i przez płonącą obręcz, władanie bronią białą: szablą i lancą. Cały tydzień mieszkańcy Warszawy i turyści mogli podziwiać atrakcje związane z końmi i kawalerią.
Szwadron Honorowy, którego członkami są uczniowie, studenci, osoby pracujące w różnych zawodach i w różnym wieku, jest stowarzyszeniem prowadzącym swoją działalność w oparciu o niezbyt pokaźne środki własne. Stąd jego prośba do spółdzielni o wsparcie produktowe.