krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Pomoc „Społem" WSS Śródmieście i jej partnerów handlowych w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich w Warszawie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2014 Opublikowano: wtorek, 03, czerwiec 2014

W dniach 5-11 maja br. na terenie Łazienek Królewskich w Warszawie odbyły się Warszawskie Dni Kawaleryjskie zorganizowane przez Szwadron Honorowy 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. płk. Jana Kozietulskiego – oddział kawalerii ochotniczej, stacjonujący w stolicy, obchodzący 10. rocznicę swojego powstania.

Organizatorzy Warszawskich Dni Kawaleryjskich zwrócili się do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście o wsparcie w zakresie aprowizacji uczestników imprezy.
W ramach wsparcia produktowego „Społem" WSS Śródmieście wraz z partnerami handlowymi: Spółdzielnią Produkcyjno-Handlową „Krynka", Spółdzielnią Piekarsko-Ciastkarską, Zakładem Przetwórstwa Mięsnego JBB z Łysych, Pracownią Cukierniczą „Raj-Plus", Gospodarstwem Sadowniczym B. A. Musiałowscy, pomogli w aprowizacji uczestników Warszawskich Dni Kawaleryjskich.
W ramach Warszawskich Dni Kawaleryjskich zorganizowano szereg atrakcji, m.in. zawody kawaleryjskie, będące eliminacjami do Mistrzostw Polski Militarii, konkurs trębaczy, pokazy jeździeckie, koncerty, a także akcje edukacyjne w postaci spotkań historycznych, oglądania dokumentacji zdjęciowej, pokazów filmowych w kinie letnim. Niezwykłe były pokazy zręcznościowe: jazda na stojąco na dwóch koniach , akrobacje na koniu, skoki synchroniczne i przez płonącą obręcz, władanie bronią białą: szablą i lancą. Cały tydzień mieszkańcy Warszawy i turyści mogli podziwiać atrakcje związane z końmi i kawalerią.
Szwadron Honorowy, którego członkami są uczniowie, studenci, osoby pracujące w różnych zawodach i w różnym wieku, jest stowarzyszeniem prowadzącym swoją działalność w oparciu o niezbyt pokaźne środki własne. Stąd jego prośba do spółdzielni o wsparcie produktowe.