krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kolejna Konferencja „SPOŁEM 2024" już za nami!
aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2015 Opublikowano: środa, 25, listopad 2015

W dniu 9 listopada br. „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej zorganizowała w swojej restauracji „Stylowa" spotkanie patriotyczne, w którym uczestniczyli członkowie Klubu Spółdzielców, Chór „Społem" oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Kazimierz Wojtaszek, prezes Zarządu Eugeniusz Mazur i zastępca prezesa Lechosław Wietraszuk.

W pierwszej części spotkania prezes Eugeniusz Mazur poinformował uczestników spotkania o sytuacji gospodarczej i finansowej spółdzielni.
W dalszej części spotkania odbył się koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru „Społem". Pieśni te poruszyły serca słuchaczy, wprowadziły w atmosferę zadumy i wzruszenia. Po zakończeniu koncertu pieśni patriotycznych serdeczne podziękowania Chórowi „Społem" złożyli prezes Eugeniusz Mazur i przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk.
Prezes Eugeniusz Mazur, przekazując ciepłe słowa podziękowania Chórowi „Społem" za koncert, podkreślił, że „Skarb" jakim jest ten Chór należy pielęgnować, podtrzymywać i szczycić się nim. Zaś przewodnicząca Klubu Spółdzielców Halina Gawrysiuk, przekazując szczególne podziękowania Chórowi, życzyła mu dalszych osiągnięć artystycznych.
Przewodnicząca Klubu spółdzielców poinformowała także, że zgodnie z wieloletnią tradycją w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, w dniu 30 października br. przedstawiciele Klubu Spółdzielców z udziałem członka Rady Nadzorczej Izabeli Semeniuk, prezesa Zarządu Eugeniusza Mazura i pracowników Sekcji Organizacji, Samorządu i Kadr zapalili znicze na grobach działaczy i pracowników spółdzielni na cmentarzu w mieście.